Son Dakika Haberler

Gelibolu’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu

Gelibolu’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkusu
Okunma : 316 views Yorum Yap

Gelibolu’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı büyük bir coşku ile kutlanırken, her yer Türk bayrakları ve Atatürk posterleri ile kırmızı beyaza boyandı adeta.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98.Yıldönümü dolayısıyla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 26 Kasım Caddesindeki bayram ve resmi geçit töreninin akşamında saat 19.23’te muhteşem fener alayı ile ardından düzenlenen Cumhuriyet konserine katılım oldukça yüksekti.

Gelibolulu müzik grupları “Kendimi Anlatmam Lazım” ile “Keskin Band” izleyenleri coştururken, her iki müzik grubu da muhteşem performansları ile alanı dolduranların büyük beğenisini kazandılar.

“Kendimi Anlatmam Lazım” ve ” Keskin Band” gruplarının ardından geceye damga vuran efsane Moğollar Grubu sahneye çıktı. Cumhuriyetimizin 98.Yıldönümü etkinlikleri kapsamında ünlü rock grubu Moğollar sahne aldı.

Cumhuriyet bayramında Gelibolu’yu onurlandıran efsane grup kendilerini coşku ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatırken, tadı damaklarda kalan konserin ardından Cumhuriyet Bayramı etkinliği sona erdi.