Güncel Haber: Moğollar'dan Çanakkale'de Yardım Konseri *** Öğrenci Pansiyonlarının Hali İçler Acısı *** Kanada’da “Çanakkale Ruhu Anıtı” Açıldı *** Gelibolulu Okçu Nisanur Yıldırım Türkiye Şampiyonu *** Dokuz Sekizlik Roman Gecesi Yapıldı *** Küçük Önlemler İle Kalp Sağlığınızı Koruyabilirsiniz *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Gelibolu’da Deprem Gerçeği Paneli

“Gelibolu’da Deprem Gerçeği” paneli düzenlenecek. Gelibolu Kent Konseyi Afet Çalışma Grubu tarafından 29 Nisan 2023 Cumartesi Günü, Saat: 13.00’te “Gelibolu’da Deprem Gerçeği” paneli düzenlenecek. Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans..

Gelibolu’da Deprem Gerçeği Paneli
201 Okuma

“Gelibolu’da Deprem Gerçeği” paneli düzenlenecek.

Gelibolu Kent Konseyi Afet Çalışma Grubu tarafından 29 Nisan 2023 Cumartesi Günü, Saat: 13.00’te “Gelibolu’da Deprem Gerçeği” paneli düzenlenecek.

Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilecek olan “Afet Yönetimi ve Gelibolu’da Deprem Gerçeği” başlıklı panele tüm Gelibolulular davet edilmekte.

Gelibolu Kent Konseyi Afet Çalışma Grubu’nun Afet Yönetimi ve Gelibolu’da Deprem Gerçeği başlıklı panelde konuşmacı olarak Prof. Mehmet Ali Kaya (Dünya Afet Yönetimi ve Gelişimi), Prof. Süha Özden (Jeofizik Çanakkale ve Gelibolu’da Deprem), Uzm.Öğr.Gör. Talih Edinç (Afet Yönetimi) ve Dr. Özdemir Akbal (kamu Politikaları ve Dış Politika İlişkilerin bağlamında afetlerle reaksiyon) konularını anlatacaklar.

Panel Gelibolu Belediyesi, Gelibolu Kent Konseyi ve Gelibolu Afet Platformu tarafından destekleniyor.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.