Son Dakika Haberler

Gelibolu’da Grup Gündoğarken Rüzgarı Esti

Gelibolu’da Grup Gündoğarken Rüzgarı Esti
Okunma : 111 views Yorum Yap

Gelibolu’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98.Yıl kutlamalarının finalinde ‘Gençlik Konseri’ verildi. Gelibolu Belediyesi, Balıkhane Meydanı’nda açık havada gerçekleştirilen etkinliğe Türk Müziğinde önemli bir yeri olan Grup Gündoğarken şarkıları ile damga vurdu.

Balıkhane Meydanı’nda saat 20.15’de başlayan programda ilk olarak ilçenin yerel rock grubu Keskin sahneye çıktı. İkiz kardeşler Mertcan ve Berkcan Keskin tarafından kurulan ve bass gitarda Ufuk Miran, davulda Umut Akaltın’dan oluşan Grup Keskin izleyenlerden büyük alkış ve beğeni topladı.

Grubun üyelerine programları sonunda bir buket sunan Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ilk singleları için çalışmaları sürdüren Keskin’e çalışmalarında başarılar diledi.

Gelibolu’daki 19 Mayıs Gençlik Konseri’nde daha sonra Türkiye’nin efsanevi gruplarından Grup Gündoğarken sahne aldı. Geçmişten günümüze dillerden düşmeyen şarkıları ve unutulmaz eserleri ile grup üyeleri, yaklaşık iki saat sahnede kalırken, Gelibolulu’lar da şarkılarına eşlik ettiler.

Belediye Başkanı Mustafa Özacar ilçe halkına ve kentte bulunan misafirlere müzik ziyafeti dolu bir gece yaşatan Grup Gündoğarken’e teşekkür ederek, günün anısına kalpaklı Mustafa Kemal plaketi ile Türk Bayrağı armağan etti.

Grup Gündoğarken’in başarılı sahne performansının ardından İskele Meydanında yapılan havai fişek gösterisi ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Konseri sona erdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)