Son Dakika Haberler

Gelibolu’ya Doğalgaz Gelecek mi?

Gelibolu’ya Doğalgaz Gelecek mi?
Okunma : 130 views Yorum Yap

Gelibolu’ya doğalgaz gelecek mi? Görüşmeler devam ediyor ama doğalgaz gelecek mi, gelirse ne zaman gelecek soruları hala sorulmaya devam ediyor…

Gelibolu’ya doğalgaz gelecek mi tartışmaları sürerken, bir yandan da görüşmeler devam ediyor…

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, ilçeye doğalgaz gelmesi konusunda EPDK ve Aksa Doğalgaz ile görüşmelerini sürdürüyor.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, kendisini ziyaret eden EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) müşavir firma yetkilisi Murat Doğan ve Aksa Doğalgaz harita proje şefi Mustafa Anıl ile görüşerek, Gelibolu doğalgaz proje çalışmalarını değerlendirerek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

“Gelibolu’ya doğalgaz gelmesi noktasında süreci yakından takip ettiklerini belirten Başkan Özacar, ziyaretle ilgili; “Bugün kurumumuz toplantı salonunda EPDK müşavir firma yetkilisi Murat Doğan ve Aksa Doğalgaz harita proje şefi Mustafa Anıl ile proje çalışmalarını detaylı bir şekilde değerlendirdik” dedi.

Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Belediyemizi ziyaret eden EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu) müşavir firma yetkilisi Murat Doğan ve AKSA Doğalgaz A.Ş. harita proje şefi Mustafa Anıl, Başkanımız Özacar’la Gelibolu doğalgaz proje çalışmalarını değerlendirerek karışılıklı görüş alışverişinde bulundular” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)