Son Dakika Haberler

Gençlerin Misafiri Genel Merkezden

Gençlerin Misafiri Genel Merkezden
Okunma : 61 views Yorum Yap

AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ve beraberindeki heyet, partisinin genel merkez tanıtım medya başkanına ev sahipliği yaptı.

Çanakkale İl Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve beraberindeki heyet Çanakkale’ye dair ziyaretleri kapsamında partili gençlerle bir araya geldi.

Başkanın ziyaret kapsamında ilk durağı Çanakkale İl Başkanı Naim Makas oldu. Başkan Makas ile sohbet eden Ağzıkara, daha sonrasından gençlerle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Genel Merkez Medya Başkanı Osman Ağzıkara ve AK Partili gençler kentteki gençlik merkezini ziyaret ettikten sonra Gelibolu Yarımadasına giderek şehitlik turu gerçekleştirdiler.

Ziyaret kapsamında AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal ziyaretle ilgili olarak; “Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanımız Sn. Osman Ağzıkara, Genel Merkez MKYK Üyemiz Sn. Esin Kübra Polat, Genel Merkez MKYK üyemiz Sn. Muzaffer Enes Cirit ile birlikte, Gençlik Merkezindeki dene yap atölyesinde faaliyet gösteren öğrencilerimizi ve eğitmenlerimizi ziyaret edip, yapılan çalışmaları yerinde görme fırsatı bulduk, akabinde başkanlarımız ile birlikte şehitlik ziyaretimizi gerçekleştirdik” dedi.