Geri Dönüşüm Ödülleri

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’in başvuruları başladı. Gezegendeki yaşamın devamı için sürdürülebilir bir geleceğe katkı sunanları ödüllendirmek ve başarılı çalışmaları örnek göstermek amacıyla yapılan Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’in başvuruları başladı. Farklı..

Geri Dönüşüm Ödülleri
Son Güncelleme:404 Okuma Whatsapp

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’in başvuruları başladı.

Gezegendeki yaşamın devamı için sürdürülebilir bir geleceğe katkı sunanları ödüllendirmek ve başarılı çalışmaları örnek göstermek amacıyla yapılan Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’in başvuruları başladı. Farklı alanlarda önemli değerler yaratmış jüri üyeleri tarafından incelenecek geri dönüşüm odaklı projelere dokuz farklı kategoride ödüller verilecek.

“Azalt – Kullan – Yeniden Dönüştür” temasıyla gerçekleşecek Geri Dönüşüm Ödülleri başvuru kategorileri ise: Ar-ge, tasarım, sosyal girişim, kültür sanat, bireysel girişim, yükselen yıldız, üniversite ve STK. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 7 Kasım 2021 olarak belirlendi.

Dünya Eko Grubu bünyesinde yayınlanan İyilik & Sağlık Olsun Dergisi tarafından düzenlenen Geri Dönüşüm Ödülleri 2021, sürdürülebilir bir yaşam için geri dönüşüm odağında değer yaratan projeleri ve çalışmaları ödüllendirmek ve örnek göstermek amacıyla gerçekleşiyor. İnovasyon, Ar-Ge, Tasarım, Sosyal Girişim, Kültür-Sanat, Bireysel Girişim, Üniversite, STK ve Yükselen Yıldız kategorilerinde verilecek ödüller, 7 Aralık 2021’de Pera Palace Hotel’de gerçekleşecek törende sahibini bulacak.

Gerçekleşecek ödül töreninde modacı Müesser Kurt, mini bir defile sahneye koyarken, ünlü tasarımcıların geri dönüşüm ürünleri de etkinlik alanında sergilenecek. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 7 Kasım 2021.

Geri Dönüşüm Ödülleri 2021 jürisinde yer alan isimler ise şöyle: Buğday Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Leyla Aslan, Marjinal Porter Novelli Yönetim Kurulu Başkanı Asuman Bayrak, Sivil Toplum Gönüllüsü İbrahim Betil, Adım Adım Platformu kurucusu ve Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Itır Erhart, Çevko Vakfı Genel Sekreteri Mete İmer, Doğa ve Çevre Programları Yapımcısı Güven İslamoğlu, Boğaziçi Üniversitesi İklim Değişikliği ve Politikaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. M.Levent Kurnaz, Etki Yatırımı Danışma Kurulu Başkanı Şafak Müderrisgil, Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürü Prof. Dr.Şule Orman, UNDP Türkiye İklim Değişikliği ve Çevre Portföy Yöneticisi Nuri Özbağdatlı, Çevre Tv Kurucu Ortağı ve peyzaj mimarı Dinçer Sivri, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin.

Geri dönüşüm alanında hayata geçirilen çalışmalar ile Geri Dönüşüm Ödülleri 2021’e başvuru için: https://www.iyiliksaglikolsun.com/geridonusumodulformu

İyilik & Sağlık Olsun Dergisi ve Dünya Eko Hakkında

Sağlık, beslenme, spor, tarım, sosyal girişimcilik, sürdürülebilirlik gibi iyi yaşama katkı sunan konuları içeren İyilik & Sağlık Olsun dergisi iki ayda bir basılı olarak yayınlanmaktadır. Dünya Eko’nun 1981’de Dünya Şirketler Grubu ile başlayan hikayesi Dünya Süreli Yayınlar, Dünya Education, Dünya Basımevi, Dünya Ajansd, Dünya Store, Dünya Akademi ve Dünya Education Exam Centre ile devam etmektedir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.