Son Dakika: Troyalı Melek Resim Sergisi Açıldı *** Geliboluspor’da Yeni Yönetim Belirlendi *** Çanakkale’de Mozaik Piri Reis Haritası Yenilendi *** Arıtılmış Su Fiyatlarında İndirim Yapıldı *** Başkan Ertuğrul Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor *** Çanakkale’de 50 Şüpheli Hakkında İşlem Yapıldı *** Hava Sıcaklıkları Konusunda Uyarı Yapıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Gökhan Baştürk’ün Gelibolu Ziyareti

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü, Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezleri ile Gelibolu’ya Koruköy, Bayırköy, Burhanlı, Tayfur ve Adilhan Köylerinin sağlık evlerini ziyaret..

Gökhan Baştürk’ün Gelibolu Ziyareti
Yayınlanma: 640 Okuma

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, Gelibolu İlçe Sağlık Müdürlüğü, Toplum Sağlığı ve Aile Sağlığı Merkezleri ile Gelibolu’ya Koruköy, Bayırköy, Burhanlı, Tayfur ve Adilhan Köylerinin sağlık evlerini ziyaret etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk’ün Gelibolu ziyaretinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yrd. Uzm. Dr. Yavuz Adanur da kendisine eşlik etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, hekimler ve sağlık çalışanları ile pandemi süreci, aşılama çalışmaları ve genel sağlık hizmetleri hakkında görüşerek bilgiler aldı. Sunulan sağlık hizmetlerini ve vatandaşların aşı sürecine katılımını, titizlikle devam eden Covid-19 aşılama çalışmalarını ve hatırlatma dozlarının uygulanma sürecini yerinde gözlemleyerek, sahada ve merkezlerde aşılama ve filyasyon çalışmalarında büyük bir özveri ile görev yapan sağlık personellerine ve tüm çalışanlara teşekkür etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, bir süre vatandaşlarla sohbet ederek, vakit kaybetmeden aşılarını olmaları, tedbirlere ve kurallara uymaları konusunda bilgiler verdi. Baştürk, toplumsal bir sorumluluk içerisinde olduğumuzu birlikte bu mücadeleyi başaracağımızı belirtti. Ayrıca aşılamaya gösterdikleri duyarlılık ve hassasiyet için de bir kez daha vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk, tüm vatandaşları bir kez daha tüm sağlık kuruluşlarında ve mobil ekiplerin birçok noktada devam eden aşılama hizmetlerde aşılarını olmaya ve eksik dozlarını henüz yaptırmamış tüm vatandaşları aşılarını tamamlamaya davet etti.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.