Son Dakika Haberler

Gönüllü Sokak Dostları Özacar İle Görüştü

Gönüllü Sokak Dostları Özacar İle Görüştü
Okunma : 149 views Yorum Yap

Gönüllü sokak dostları, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret ettiler.

Gönüllü sokak dostları, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’a sokak hayvanları ile ilgili çalışmalar hakkında görüşlerini belirterek, son günlerde özellikle sosyal paylaşım sitelerinde yer alan sokak hayvanları ile ilgili konularda görüş alış verişinde bulundular.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı makamında ziyaret eden gönüllü sokak dostları heyetinden Semra Aksel ve Selma Karababa, sokak hayvanları ile ilgili yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, gerçekleştirilen görüşmede sokak hayvanları ile ilgili önerilerde bulunan gönüllü sokak dostları heyetine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Başkanımız Özacar’ı makamında ziyaret eden gönüllü hayvansever Semra Aksel ve Selma Karababa, sokak hayvanları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar, önerilerini sundular. Özacar, sokak canlarına sahip çıkan duyarlı hanımefendilere nazik ziyaretleri için teşekkür etti” denildi.