Güncel Haber: Başkan Gökhan Engelli Personeli İle Buluştu *** Mutlu Son "Merve" Kazandı *** Kaymakam Abacı Burhanlı Köyünde *** Eşit Bir Dünya Kurmaya Kararlıyız *** Gelibolu’da Engelliler Günü Etkinliği *** Başkan Özacar, Engelliler Derneğini Ziyaret Etti *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Güneyli Köyü Açıklaması

Gelibolu Belediyesi tarafından, Güneyli Köyüne hizmet götürülmediği iddialarını konusunda bir açıklama yapıldı. Gelibolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Son günlerde bazı çevrelerce Güneyli Köyüne Belediyemizin hizmet götürmediği şeklinde ifadeler kullanılmaktadır. Ancak..

Güneyli Köyü Açıklaması
Yayınlanma: Güncelleme: 965 Okuma

Gelibolu Belediyesi tarafından, Güneyli Köyüne hizmet götürülmediği iddialarını konusunda bir açıklama yapıldı.

Gelibolu Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; “Son günlerde bazı çevrelerce Güneyli Köyüne Belediyemizin hizmet götürmediği şeklinde ifadeler kullanılmaktadır. Ancak Bakanlık kararı ile daha önce Belediyemiz mücavir alanı içinde bulunan Güneyli sahili mücavir alanımızdan çıkarılmış olup tüm yetki ve sorumluluk Çanakkale İl Özel İdaresi’ne geçmiştir” denildi.

Gelibolu Belediyesi tarafından kamuoyunun bilgisine başlığıyla yapılan duyuruda ayrıca, “Güneyli Köyü mücavir alanı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca 30/11/2020 tarih ve 254-689 sayılı karar ile Belediyemizin mücavir alan sınırlarından çıkartılmış olup, söz konusu alan ile ilgili tüm yetki ve sorumluluk Çanakkale İl Özel İdaresi’ne geçmiştir” açıklaması yapıldı.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.