Son Dakika Haberler

Halkın İhtiyaçları Karşılanıyor

Halkın İhtiyaçları Karşılanıyor
Okunma : 390 views Yorum Yap

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi’nde çalışmalarına devam eden Vefa Sosyal Destek Grubunu ziyaret etti.

Vali İlhami Aktaş, İhtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak, özveri ile görevlerini yerine getiren Vefa Destek grubunu çalışanlarına teşekkür etti.

Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri ile bir süre görüşerek sohbet eden Vali İlhami Aktaş, Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, “Vefa Sosyal Destek Gurupları, vatandaşlarımızın sokağa çıkmadan temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla il ve ilçelerimizde 24 saat esasına göre hizmet veriyor. Devletimiz her zaman tüm kurumları ile vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Salgınla mücadele kapsamında devletimiz tarafından alınan tedbirlere harfiyen uymak büyük önem taşımaktadır. Kurallara uyarak ve sabrederek bu çalışmalarda bizlere destek veren bütün Çanakkalelilere teşekkür ediyorum” dedi.