Son Dakika Haberler

Hes Kodlu Anahtarlık Dağıtımı

Hes Kodlu Anahtarlık Dağıtımı
Okunma : 125 views Yorum Yap

Çanakkale Belediyesi tarafından, 65 yaş ve üzeri kentlilerin Hes Kodu sorgulamalarında rahat ve pratik bir şekilde kullanabilmeleri adına hazırlanan Hes Kodlu Anahtarlıklar sahipleriyle buluşturuluyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan duyuruların ardından başvuruda bulunan 65 yaş ve üzeri kentlilerin Hes kodlu anahtarlıkları sahiplerine teslim ediliyor. Anahtarlıklarını teslim alan kentliler ise hizmetten dolayı Çanakkale Belediyesine teşekkürlerini iletiyorlar.

Çanakkale Belediyesi tarafından talep üzerine kişiye özel hazırlanan Hes Kodlu anahtarlıklarda kullanıcının ad-soyad bilgileri ile “süresiz” olarak tanımlanmış Hes Kodları yer alıyor. Hes Kodlu anahtarlık talebi için Çanakkale Merkez ve mücavir alanda ikamet eden kentliler başvuru formunu doldurarak altinyillar@canakkale.bel.tr adresine gönderebilecekler ya da şahsen Altın Yıllar Yaşam Merkezine başvurabilecekler.

Çanakkale Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; 0 286 218 34 15 ve 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezinden detaylı bilgi alınabileceği ifade edildi.