Son Dakika Haberler

İkna ve Algının Kitabını Yazdı

İkna ve Algının Kitabını Yazdı
Okunma : 248 views Yorum Yap

Son yıllarda hayatımıza giren sıkça kullandığımız bir kelime olan “Algı” nasıl yönetilir.

Uzman eğitmen, yaşam koçu ve yazar Serdar Kuru’nun 3.Kitabı “Zihin Tetikçileri” serisinin ikinci kitabı “Propaganda ve Algı Yönetimi” kitapçılardaki yerini aldı.

Kardeşi Ayça Kuru’yla birlikte “Kardeş Kitaplar” serisine devam eden Serdar Kuru, ilgi gören “Zihin Tetikçileri – Algı Yönetimi ve Gerçekler” kitabının devamı niteliğindeki “Propaganda ve Algı Yönetimi” kitabını okurların beğenisine sundu.

Algı ve propagandayı salt siyasetten ayrı olarak düşünmeyi bırakıp kendi hayatımıza da uyarlamayı anlatan kitap yazarın eğitmen yönünü de ön plana çıkararak hayatımızın algısını değiştirmeyi hedefliyor.

“Kardeş Kitaplar” Serisi Devam Ediyor

Serdar Kuru, kardeşi sunucu ve zarafet eğitmeni Ayça Kuru’yla birlikte “Kardeş Kitaplar” serisine devam ediyor. Televizyon sunuculuğunun yanı sıra zarafet eğitimleri, diksiyon dersleri ve etkili konuşma eğitimleri de veren Ayça Kuru “Zerafet değil Zarafet” adlı kitabıyla okurların beğenisini kazanmıştı.

Kardeşler, kitaplar serisinde Serdar Kuru’nun “Propaganda ve Algı Yönetimi” kitabının ardından Ayça Kuru’nun yeni kitabıyla devam edecek. Ayça Kuru önümüzdeki dönemde “Etkili Konuşma ve Diksiyon” üzerine kitabını okurlarla buluşturacak.