Güncel Haber: CHP'li Erkek Çanakkale Projelerini Anlattı *** Çanakkale’de Kadınlar Birliği 100. Yıl Sergisi Açıldı *** “Cumhuriyet’e Doğru” Çanakkale’de Sahnelendi *** Orman Köylülerine Zeytin Fidanı Dağıtıldı *** Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

İlk Dijital 100 Projesi Anlatıldı

İlk Dijital 100 Projesi İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında Anlatıldı. Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Turizm Fakültesi proje ekibi tarafından hazırlanıp, Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)..

İlk Dijital 100 Projesi Anlatıldı
Yayınlanma: 121 Okuma

İlk Dijital 100 Projesi İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısında Anlatıldı.

Çanakkale Belediyesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Turizm Fakültesi proje ekibi tarafından hazırlanıp, Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından desteklenen “İlk Dijital 100” Projesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı bünyesinde gerçekleştirilen İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu Toplantısı’nda tanıtıldı.

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale Belediye Başkan Vekili İrfan Mutluay, İl Kültür ve Turizm Müdürü Çağman Esirgemez, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin ve kurul üyelerinin de katıldığı toplantıda kentin pek çok konu başlığında, ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına olanak sağlamak adına yapılan ve yapılması planlanan projeler görüşüldü.

Toplantıda İlk Dijital 100 proje koordinatörleri, Çanakkale Belediyesi Peyzaj Yüksek Mimarı Tuğçe Civelek ve Strateji Geliştirme Birimi personeli Mustafa Ertan tarafından İlk Dijital 100 Projesinin amacı, faaliyetleri ve önümüzdeki aylarda planlanan çalıştay ve paydaş toplantıları hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.