Son Dakika: Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

İlke ve Devrimlerin Yolumuzu Aydınlatıyor

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 10 Kasım anma mesajı yayınladı. Ceylan’ın mesajı şöyle; Hayatını Türk Ulusu ve onun bağımsızlığına adamış, ulusal birliğimizin, bağımsızlığımızın, çağdaşlık ve aydınlanmanın simgesi olmuş, Cumhuriyetimizin kurucusu,..

İlke ve Devrimlerin Yolumuzu Aydınlatıyor
Yayınlanma: 735 Okuma

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, 10 Kasım anma mesajı yayınladı.

Ceylan’ın mesajı şöyle; Hayatını Türk Ulusu ve onun bağımsızlığına adamış, ulusal birliğimizin, bağımsızlığımızın, çağdaşlık ve aydınlanmanın simgesi olmuş, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük komutan, eşsiz devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 82. yılında, saygı, sevgi, minnet ve şükranla anıyorum.

Mustafa Kemal Atatürk, insanlığın tarih boyunca yetiştirdiği en büyük liderlerden biridir. Büyük Önder Atatürk, ülkenin ve halkın içinde bulunduğu olanaksızlıklara boyun eğmemiş, kararlı tutumuyla Türk halkını bağımsız Türkiye ülküsü doğrultusunda yönlendirerek zafere taşımıştır.

Eylem ve fikirleri ile yaşadığı çağa damgasını vuran, mazlum ve tutsak milletlerin bağımsızlık kılavuzu Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK, Ruhun şad olsun.

Mustafa Kemal Atatürk, yalnız bir asker, ileri görüşlü bir devlet adamı değil, aynı zamanda büyük bir devrimci ve düşünce adamıdır. Atatürk’ün yıllar önce ortaya koyduğu düşünceleri, dinamik yapısıyla güncelliğini korumakta ve çağdaşlık yürüyüşünde Türk Ulusu’nun yolunu aydınlatmaya devam etmektedir.

Büyük önderin bizlere hedef olarak gösterdiği çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmak ve onun üzerine çıkmak, ancak bizlere bıraktığı ilke ve devrimleri yaşatarak ve Atatürk’ün izinden yürüyerek mümkün olabilecektir. Her türlü yok sayma girişimine rağmen, Atatürk’ün ilke ve devrimleri yolumuzu aydınlatmaya devam edecek, rehberimiz olarak ulusumuzun yarınlarına yön verecektir.

Büyük Atatürk, Türk gençliğine emanet ettiğin Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, geçtiğimiz yüzyıla yön veren dünya liderlerinden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde saygı, minnet, şükran ve rahmetle anıyorum.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.