Son Dakika Haberler

İskenderoğlu Bayramiç Ziyareti

İskenderoğlu Bayramiç Ziyareti
Okunma : 91 views Yorum Yap

Teşkilatçı Kadro Haftaya Bayramiç’de Başladı.

Çanakkale AK Parti’de haftaya başlama ritueli şekline gelen ilçe ziyaretleri kapsamında ilk durak Bayramiç ilçesi oldu.

Bayramiç ilçesine düzenlenen ziyarette, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, AK Parti Çanakkale milletvekili Jülide İskenderoğlu ve İlçe teşkilatı bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette, Makas ve İskenderoğlu’na ilçe başkanı Sadettin Arslan eşlik etti.

Kadın Girişimcilere Tam Destek

Bayramiç ziyaretinde kadın girişimler unutulmadı. AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ilçe ziyaretinde kadın girişimcilerin bulunduğu işletmelere çat kapı ziyaret gerçekleştirdi. Kadınların toplumun her kesiminde yer almasını ifade eden İskenderoğlu, “kadın girişimcilere iş hayatı başta olmak AK Parti hükümetinin yoğun bir şekilde destek verdiğini belirti.”

Bayramiç’in girişimci kadın esnafları İskenderoğlu’nun ziyaretlerinden memnun kaldıklarını ifade etti.

Başkan Makas Sahada İskenderoğlu’nu Yalnız Bırakmadı

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, partisinin milletvekili Jülide İskenderoğlu’nu sahada yalnız bırakmıyor. AK Parti kadrolarının ekip işi olduğunu göreve geldiği günden bu yana ifade eden Makas, Çanakkale siyasetinde örnek teşkilatçı başkan figürü sergiliyor.

Başkan Makas, Bayramiç ilçesi ziyareti sonrasında yaptığı açıklamada; “Biz göreve geldiğimiz günden bu yana genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatçılık ilkesiyle sahaya inen yöneticiler olduk. İl Başkanlığı olarak il, ilçe, köy ziyaretlerimizde vekillerimizle ilçe başkanlarımızla teşkilat üyelerimizle omuz omuza inandığımız yolda yürüdük. Bayramiç ilçesi ziyaretimizde bu inanılan yolda yürümüş programlardan bir tanesi, ziyarette bir çok kesime dokunduk. Saha da notlarımızı aldık. Bayramiç halkına ve esnafına misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederiz” dedi.