Güncel Haber: Muharrem Erkek Mazbatasını Alarak Görevine Başladı *** Başkan Soyuak'tan Polis Haftası Ziyareti *** Özacar’dan Seçim Sonrası İlk Açıklama *** Bayram Trafiğinde Denetimler Arttı *** CHP’li Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldılar *** Dardanel Topunun Replikası Yapılacak *** Seddülbahir Kalesi Mimarlık Yıllığına Alındı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

İyi Bak Çanakkale’ye

Kale Grubu’ndan Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümünde ilham veren mesaj. Çanakkale’de 64 yıl önce doğan ve bugünlerini borçlu olduğu topraklara duyduğu şükran ve vefayı her fırsatta hissettiren Kale Grubu, Çanakkale Zaferi’nin..

İyi Bak Çanakkale’ye
Yayınlanma: 1.559 Okuma

Kale Grubu’ndan Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümünde ilham veren mesaj.

Çanakkale’de 64 yıl önce doğan ve bugünlerini borçlu olduğu topraklara duyduğu şükran ve vefayı her fırsatta hissettiren Kale Grubu, Çanakkale Zaferi’nin 106. Yıldönümü anısına hazırlattığı duygu dolu filmle, herkesin Çanakkale’ye ‘iyi bakması’ ve ‘ilham alması’ gerektiğini vurguluyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Arıburnu muharebelerini yönettiği tepede çekilmiş fotoğrafını anımsatan, Çanakkale’ye bakan insanların umut dolu, mağrur bakışlarına odaklanan film, Çanakkale’ye sahip çıkmanın sadece geçmişine yani tarihine değil, doğal güzelliklerine, canlılarına, taşına, toprağına, suyuna yani geleceğine sahip çıkmak olduğu mesajını veriyor.

Değişimin yerelden başlayacağına inanan, sorumlu ve liderlik anlayışı doğrultusunda Çanakkale’ye yaptıkları ekonomik ve sosyal yatırımlarla bilinen Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay; “Kale Grubu olarak her alanda ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan ortak değer üretmek için çalışıyoruz. Bu bilinç ve farkındalıkla daha eşit, daha adil ve daha yeşil bir dünya yaratmak amacıyla ‘İyi Bak Dünyana’ hareketi başlattık. Sürdürülebilir geleceği odağımıza alarak başlattığımız bu hareketin, kendi dünyalarımızda başlatacağımız küçük değişimlerin birleşerek, geleceği şekillendiren, dünyayı iyileştiren anlamlı bir dönüşüm haline geleceğine inanıyoruz. Bu hareketten yola çıkarak, herkesin evinden başlayarak dünyasına iyi bakması gerektiğine inanıyor, köklerimizden aldığımız ilhamla İyi Bak Çanakkale’ye diyor ve geleceğe daha güçlü bir şekilde ilerliyoruz” dedi.
Çiftçisinden mühendisine, çobanından öğrencisine bütün Çanakkale’nin bu büyük zafere ve onun kazanımlarına verdiği önemi gözler önüne sererek, her karışına iyi bakmak gerektiği vurgusu yapılan film, son teknoloji drone tekniğiyle çekildi.

Modiki Reklam Ajansı ve Kala Prodüksiyon tarafından hazırlanan ve ünlü oyuncu Özge Borak’ın seslendirdiği film, Kale Grubu’nun sosyal medya hesabından #İyiBakÇanakkaleye etiketiyle paylaşıldı.

18 Mart Videosunu İzlemek İçin: https://youtu.be/w4ncaBeMU98

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.