Son Dakika Haberler

Jülide İskenderoğlu Gelibolu’ya Geldi

Jülide İskenderoğlu Gelibolu’ya Geldi
Okunma : 218 views Yorum Yap

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, “Gelibolu’nun Kadınları Kozalarından Çıkıyor” projesini yerinde inceledi.

Gelibolu’ya gelen AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Gelibolu’daki ziyaretlerine Demirtepe Köyü ile başladı. İskenderoğlu, burada yapılacak olan “Gelibolu’nun Kadınları Kozalarından Çıkıyor” projesini yerinde inceledi.

Gelibolu Piri Reis Eğitim Kültür Gençlik Spor Turizm Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Zerrin Şakar ve gönüllü kadınlar ile bir araya gelen Milletvekili İskenderoğlu, proje çalışmaları hakkında bilgi aldı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili İskenderoğlu ziyaretlerinin ikinci durağı Bolayır’da Gelibolu Fatihi Gazi Süleyman Paşa Türbesi ve Namık Kemal’in kabristanı ile restorasyonu tamamlanan Tarihi Bolayır Hamamı’nı ziyaret etti.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’na ziyaretlerinde Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu daha sonra, ÇOMÜ Rektörü Sedat Murat, AK Parti İl Genel Melcis Üyesi ve İlçe Başkanı Serhad Sürücü, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret ederek, Gelibolu’da planlanan projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Gelibolu Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, nazik ziyaretinden dolayı Jülide İskenderoğlu’na teşekkürlerini iletti.