Son Dakika Haberler

Kapitalizm Liberalizm Demokrasi

Kapitalizm Liberalizm Demokrasi
Okunma : 219 views Yorum Yap

TÜSİAD Küresel Siyaset Forumu “Hırs ve Değerler Arasında Yarış: Kapitalizm, Liberalizm ve Demokrasi” başlıklı webinarda Financial Times Baş Ekonomi Yorumcusu Martin Wolf’u ağırlayacak.

Küresel düzeydeki siyasal dinamikleri ve dış politika konularını disiplinler arası bir bakışla ele almak amacıyla TÜSİAD bünyesinde kurulan TÜSİAD Küresel Siyaset Forumu, ilk toplantısında Financial Times Gazetesi Yazarı ve Baş Ekonomi Yorumcusu Martin Wolf’u ağırlayacak.

20 Eylül Pazartesi, 14.15’te gerçekleşecek “Hırs ve Değerler Arasında Yarış: Kapitalizm, Liberalizm ve Demokrasi” başlıklı webinarda Wolf, salgın sonrası dönemde ekonomi ve siyaset arasındaki ilişkiler hakkında değerlendirmelerde bulunacak.

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski’nin açış mesajı ile başlayacak webinarın moderatörleri ise Küresel Siyaset Forumu Akademik Koordinatörü Prof. Dr. Evren Balta ile Akademik Danışma Kurulu Üyesi Soli Özel olacak.

“Hırs ve Değerler Arasında Yarış: Kapitalizm, Liberalizm ve Demokrasi” Webinarı
Tarih: 20 Eylül 2021
Saat: 14.15 – 15.15

Siyaset Forumu Hakkında

Küresel Siyaset Forumu’nun Akademik Koordinatörlüğünü Özyeğin Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Evren Balta yürütmektedir. Küresel gelişmeleri, ufuk çizecek geniş bir perspektiften ele alarak Küresel Siyaset Forumu’nun çalışmalarına yön vermek üzere ülkemizin önde gelen akademisyen, diplomat ve gazetecilerinden oluşan bir Akademik Danışma Kurulu da görev yapmaktadır. Forum etkinlikleri kapsamında toplantılar, webinarlar düzenlenmektedir ve raporlar hazırlanmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)