Son Dakika: 19 Mayıs Çanakkale’de Coşkuyla Kutlandı *** Gelibolu’da 19 Mayıs Törenleri Yapıldı *** Gelibolu’da Klasik Müzik Rüzgarı Esti *** Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Kaymakam Abacı’nın Yarıyıl Tatili Mesajı

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında yarıyıl tatiline giren öğrenciler ve öğretmenler için bir mesaj yayınladı. Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı’nın mesajı şöyle: Sevgili öğrenciler, saygıdeğer öğretmenlerimiz, değerli velilerimiz, zorlu..

Kaymakam Abacı’nın Yarıyıl Tatili Mesajı
Yayınlanma: 517 Okuma

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında yarıyıl tatiline giren öğrenciler ve öğretmenler için bir mesaj yayınladı.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı’nın mesajı şöyle:

Sevgili öğrenciler, saygıdeğer öğretmenlerimiz, değerli velilerimiz, zorlu sürece rağmen kararlılıkla sürdürdüğümüz 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılının 1.dönemini tamamlamış bulunuyoruz.

Umudumuz, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan saygıdeğer öğretmenlerimizin heyecanını paylaşıyor, iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.

Gelecek nesilleri yetiştiren, toplumumuza yön veren öğretmenlerimizi, yarınlarımızın teminatı öğrencilerimiz için gösterdikleri emek ve gayretten dolayı tebrik ediyorum. Salgın sürecine rağmen, kararlılıkla, kesintisiz biçimde ortaya koyduğunuz özveri her türlü takdirin üzerindedir. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

Sevgili öğrenciler; 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi boyunca ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmaların sonucunda karnelerinizi alıyorsunuz. Karne heyecanınızı paylaşıyor, sizlerle birlikte aynı sevinci yaşıyorum.

Sizler ülkemizin geleceği, aydınlık yarınlarımızın teminatısınız. Karnenizin sadece bir araç olduğunu unutmayın. Asıl olan, umutlarınız, cesaretiniz, inancınız ve kendinize olan güveninizdir. Başarının yolu herkese açık. Yeter ki hedefinizi doğru seçin ve planlı olun. Hedeflerinizi gerçekleştirirken en iyi arkadaşınız kitaplarınız olsun. Daima okuyun. Okuma azminiz ve motivasyonunuz hep daim olsun.

Değerli velilerimiz; çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımız. Pandeminin zorluklarına rağmen bu süreçte öğrencilerimize verdiğiniz destekleriniz için hepinize teşekkür ediyorum. Karnelerinin bir araç olduğunu, çocuklarımızın sosyal, kültürel, duygusal, zihinsel ve fiziksel yeteneklerinin de notlarla ölçülemeyecek kadar mükemmel olduğunu da unutmayalım. Yarıyıl tatilinde çocuklarınızla güzel ve kaliteli zaman geçirmenizi temenni ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 1.dönemini tamamladığımız bugünde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sağlıklı ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmesini diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.