Son Dakika Haberler

Kaymakam Bekir Abacı Engellilerle İftar Yaptı

Kaymakam Bekir Abacı Engellilerle İftar Yaptı
Okunma : 70 views Yorum Yap

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, engelli vatandaşlarla Güneyli Köyündeki Martı Motel’de biraraya gelerek iftar yaptı.

Güneyli Köyü sahilinde yer alan Martı Motel sahibi Suat ve eşi Yeliz Bekyar’ın ev sahipliğinde verilen iftar yemeğine Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı, eşi Fendiye Büşra Abacı ve engelli vatandaşlar ile aileleri katıldı.

Güneyli Köyü sahilinde bulunan Martı Motel’de organize edilen iftar yemeğine bir araya gelen Kaymakam Bekir Abacı ile eşi Fendiye Büşra Abacı ve çocukları, Martı Motel sahibi Suat Bekyar, eşi Yeliz Bekyar ve ailesi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Türker Erdihan, Güneyli Köyü Muhtarı Cahit Kayışoğlu ve engelli vatandaşlar ile aileleri katıldı.

İftar yemeğinin ardından Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı bir konuşma yaptı.

Kaymakam Abacı konuşmasında; İlçemiz genelinde engellilerin temel hak ve özgürlüklerden faydalanmasını teşvik ve temin ederek, toplumsal hayata, diğer bireylerle eşit koşullarda tam ve etkin katılımının sağlanması ve engelliliği önleyici tedbirlerin alınması yönündeki çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Kaymakam Bekir Abacı ve eşi Fendiye Büşra Abacı, engelli vatandaşlar ve beraberindeki aileleriyle yakından ilgilenip sohbet ederek istek ve taleplerini dinlediler.

Kaymakam Bekir Abacı ve eşi, iftar davetleri için Güneyli Martı Motel sahipleri Suat Bekyar ile eşi Yeliz Bekyar’a teşekkürlerini ilettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)