Güncel Haberler: Gelibolu Maratonu’nda Çanakkale Türküsü *** Uluslararası Gelibolu Maratonu 8. Kez Koşuldu *** Gelibolu’da Teoman Alpay Konseri Verildi *** CHP’li Güneşhan: “Okula Hazırlık Ateş Pahası” *** Ambulans Helikopterler Çanakkale’den Alındı *** İda Koyun Keçi Panayırı Başladı *** Nene Hatun Gemisi Çanakkale'ye Geldi *** "Haber Gönderin Yayınlayalım" Whatsapp: 05437951277

Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’de Konuştu

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’ye geldi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Çanakkale’ye gelen CHP Genel Başkanı..

Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’de Konuştu
281 Okuma

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Çanakkale’ye geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Çanakkale’ye gelen CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, CHP Çanakkale İl Başkanlığı ve CHP’li Belediye Başkanları tarafından Çanakkale Havaalanında karşılandı.

Çanakkale Millet Buluşması’na Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte gelen CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu büyük coşkuyla karşılandı.

Çanakkale Belediyesi yeni hizmet binasının önünde vatandaşlara konuşma yapan yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının öncesinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’da birer konuşma yaptılar.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’da yaptıkları hizmetlerden söz ederek yaklaşan seçimler ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Bu konuşmaların ardından halkın karşısına çıkan Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yapacağı icraatleri konusunda vaatlerde bulundu. Kılıçdaroğlu, öğretmen ve sağlık personeli atamalarından, ekonomi ve tarıma kadar bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet Buluşmasının sonunda Enerji ve Altyapı Projelerinden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın ile Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek’i yanına alarak “Unutmayın Balıkesir ve Çanakkale’nin birer bakanı olacak” dedi.

Bu durum Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in bakan yapılacağı şeklinde yorumlandı.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.