Son Dakika Haberler

Kızılcahamam İl Başkanları Çalıştayı

Kızılcahamam İl Başkanları Çalıştayı
Okunma : 227 views Yorum Yap

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın düzenlediği İl Başkanları Çalıştayı için Kızılcahamam Kampı’na katıldı.

Yol Haritası Belirlendi

AK Parti, Kızılcahamam’da İl Başkanları Çalıştayı düzenledi. Çalıştay da, AK Parti’yi 2023 seçimlerine götürecek yeni yol haritası şekillendirilecek. Teşkilatın 2023 projeksiyonunu içerecek rapor daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Kovid-19 pandemisi nedeniyle geçen yıl gerçekleştirilemeyen çalışma ve istişare kampı bu yıl gerçekleşti.

Çanakkale İl Başkanı Naim Makas da çalıştay da yerini aldı.

Konuyla ilgili Makas; “İl Başkanları Çalışma Kampı Programı için Kızılcahamam’dayız. Genel Başkanvekilimiz Binali Yıldırım ve Parti Sözcümüz Ömer Çelik’in de katılımlarıyla, Teşkilat Başkanımız sayın Erkan Kandemir’in Başkanlığındaki kamp programımızı tamamladık. İstişarelerimizi gerçekleştirdik ve notlarımızı aldık. Teşkilatımız ve şehrimiz adına yapmamız gereken eksikliğini bildiğimiz her işi bir ödev biliriz. AK Parti Teşkilatları tüm motivasyonu ve enerjisi ile hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Akıbet tamamdır inşallah” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)