Son Dakika Haberler

Koray Işık “Abidin” Çıktı

Koray Işık “Abidin” Çıktı
Okunma : 319 views Yorum Yap

“Abidin” Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, NotaBene Yayınlarından çıktı.

Koray Işık’ın kaleme aldığı Abidin – Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler kitabı raflarda ve online’da yerini aldı. NotaBene Yayınlarından çıkan kara mizah kitapta, günümüz Türkiye’sinde siyaset sahnesinde yer edinmek isteyen benlikler, fırsatlar karşısındaki değişimler anlatılıyor.

Koray Işık tarafından yazılan Abidin – Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, günümüz Türkiye’sinde siyaset sahnesinde yer edinmek isteyen benliklerin, fırsatlar karşısındaki değişimlerinin anlatıldığı bir kara mizah kitabı. İstanbul’un bir ilçesinden başkentteki genel merkeze, bir ailenin yatak odasından ön seçim salonuna uzanan hikâye, her ne kadar ironi gibi görünse de tam da gerçekleri yansıtıyor.

Koray Işık, siyasetin benlikler üzerinde yarattığı trambolin etkisini mizahi bir dille anlatırken, aile içindeki karakter savaşlarıyla okuru ruhların derinliklerine sürüklüyor.

NotaBene Yayınları tarafından basılan 96 sayfalık Abidin – Bir Siyasi Parti Hikâyesi ve Başka Bazı Şeyler, 25 TL fiyat etiketiyle kitabevlerinde ve online kitap mağazalarında okuyucularını bekliyor.