Son Dakika Haberler

Marketlere Stokçuluk Denetimi Yapıldı

Marketlere Stokçuluk Denetimi Yapıldı
Okunma : 106 views Yorum Yap

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı başkanlığında, Gelibolu Belediye Başkanlığı Zabıta Birimi ve Gelibolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü personellerinden oluşan ekipler tarafından fahiş fiyat ve stokçuluk denetimi yapıldı.

Raflarda ve tezgahlarda her gün değişen fiyat etiketleri ve pahalılıkla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar kapsamında yapılan fahiş fiyat ve stokçuluk denetiminde bulunan Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı marketleri denetledi.

Gelibolu Kaymakamı Bekir Abacı başkanlığında yapılan denetimlere Gelibolu Belediye Başkanlığı Zabıta ekipleri ile Gelibolu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri eşlik ettiler. Yapılan denetimlerde ilçe de bulunan zincir marketler ve yerel marketler ile depolarında fahiş fiyat ve stokçuluk denetimi yapıldı.

Gelibolu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada; “İlçe de bulunan zincir marketler ve yerel marketler ile depolarında fahiş fiyat ve stokçuluğun önüne geçmek için denetimler yapılmıştır. Yapılan denetimlerde tespit edilen olumsuzluklar ile ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır” denildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)