Güncel Haber: Muharrem Erkek Mazbatasını Alarak Görevine Başladı *** Başkan Soyuak'tan Polis Haftası Ziyareti *** Özacar’dan Seçim Sonrası İlk Açıklama *** Bayram Trafiğinde Denetimler Arttı *** CHP’li Meclis Üyeleri Mazbatalarını Aldılar *** Dardanel Topunun Replikası Yapılacak *** Seddülbahir Kalesi Mimarlık Yıllığına Alındı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Muharrem Erkek Now Tv’de Konuştu

CHP Çanakkale Belediye Başkanı Adayı Muharrem Erkek, NOW Tv’de projelerinin detaylarını anlattı. CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek, NOW TV’de İlker Karagöz ile Çalar Saat programına katıldı. Projelerini paylaşan..

Muharrem Erkek Now Tv’de Konuştu
Yayınlanma: 137 Okuma

CHP Çanakkale Belediye Başkanı Adayı Muharrem Erkek, NOW Tv’de projelerinin detaylarını anlattı.

CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek, NOW TV’de İlker Karagöz ile Çalar Saat programına katıldı. Projelerini paylaşan Erkek, “Çok şey yapacağız, ama hepsini hemşehrilerimiz ile birlikte yapacağız.” dedi.

Çanakkale’yi karış karış gezerek çalışmalarını şekillendirdiklerini belirten Erkek, şehrin her kesime yönelik projeler hazırladıklarını söyledi.

Erkek’in açıklamaları şu şekilde:

“Çanakkale’de Cuma Pazarımızın çok önemli. Yeni bir pazaryeri inşa edeceğiz oraya. Akşam saatlerinden sonra pazarımızda insan onuruna yakışmayan görüntülere sahne oluyor. Onun için sosyal belediyecilik. Onun için Çanakkale’nin daha çok arka sokaklarında olacağız. Dirençli ve akıllı kent derken biz önceliğimiz deprem diyoruz ve aynı zamanda yoksulluğa karşı da dirençli kent, yoksunluğa karşı da dirençli bir kent inşa edeceğiz.”

“Anne ve Çocuk Dostu Bir Kent Olacağız”

“Çanakkale’de ihtiyaç sahibi aileleri biliyoruz. Bu yüzden belediye meclis üyesi adaylarımızdan bir arkadaşımız sosyal hizmet uzmanı. Çanakkale’de ihtiyaç sahibi ailelerimiz ile çok yakın bir dayanışma içinde olacağız. Çocuklar protein alamıyor, et yiyemiyor, süt içemiyor. Bu eve halk süt gidecek. Kooperatif ve üreticilerimizden alacağımız eti gidecek ama bunu kimse görmeyecek. İnsan onuruna yakışır bir şekilde bu yardımlarımızı yapacağız. Anne ve çocuk dostu bir kent olacağız.”

“Çocuklar İçin Çok Güzel Şeyler Yapacağız”

“Biz seçilirsek Çanakkale halkının belediye başkanı olacağız. Herkesle birlikte çalışacağız. Hiçbir ayrım ve ötekileştirme yapmayacağız. En çok çocuklar ve gençler ile güzel şeyler yapacağız. Harika bir oyuncak müzesi kuracağız Sunay Akın ile birlikte. Çocuklar için mobil bilim evi olacak ve bu mobil ev onların ayağına gidecek. Yeşil alanları büyülteceğiz. Esenler mahallemizde iki tane 75 dönümlük araziyi park alanı olarak ayırmıştık. Orada bir kent park yapacağız. Ekolojik kreş yapacağız. Barbaros Mahallemizde ikinci kreşi açacağız.”

“Teknoloji ve Bilişimi Çanakkale İle Birleştireceğiz”

“Gençlerle ilgili önemli çalışmalarımız var. Troya İnovasyon Merkezi’ni kuracağız. Çanakkale 10 yıl sonra niye bir bilişim merkezi olmasın ? Bunun temelidir inovasyon. Gençlerimiz için Greenbox stüdyosu kuracağız. Gençlerimizin hizmetine sunacağız. Teknoloji ve bilişimi Çanakkale ile birleştireceğiz.”

“Öğrencilerimiz Yaşayan Kütüphane İle 24 Saat Ders Çalışabilir”

“Yaşayan kütüphane yapacağız. 24 saat öğrencilerimiz orada ders çalışabilecek. Çorbasını, kahvesini içerek çalışabilecek. Üniversite öğrencilerimize eğitim desteğini arttıracağız. Ne yapacaksak gençlerimiz ile birlikte yapacağız.”

“Kıdemli Hemşehrilerimiz İçin Yaşam Merkezi ve Huzurevi”

“Yaşlılarımız, kıdemli hemşehrilerimiz içinde çalışmalarımız var. Altın Yıllar Yaşam Merkezimiz onlara çok güzel hizmetler veriyor. Bir tane daha yapmak istiyoruz. Huzurevi için bir çalışmalarımız var. Kalite standartları yüksek bir huzurevini kentimize kazandırmak istiyoruz. Çok şey yapacağız, ama hepsini hemşehrilerimiz ile birlikte yapacağız.”

#MuharremErkek | #Çanakkake | #CHP | #Gelibolu | #NOWTV | #İlkerKaragöz

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.