Son Dakika Haberler

Müzik Yasağı Ne Zaman Kalkacak?

Müzik Yasağı Ne Zaman Kalkacak?
Okunma : 132 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Süleyman Soylu’nun müzik yasağı için henüz net bir tarih belirlemeyip, pandeminin sonu gibi gözüküyor açıklamasının üzerine iktidarı eleştiren değerlendirmede bulundu.

“Atılan Adımlar Sonucu Düşünülerek İyi Planlanmalı”

Süleyman Soylu’nun müzik yasağı için yaptığı açıklamayı değerlendiren Başkan Sarı; “İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, müzik yasağına ilişkin, “Sağlık, Kültür ve Turizm, İçişleri Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ortak çalışma yapıyoruz. Çalışmanın sonucunu kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Sonrada net bir tarih vermeyerek pandeminin sonu gibi gözüküyor. Sağlık, Kültür ve Turizm, İçişleri Bakanlığı ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ortak çalışma yapıyoruz. Çalışmanın sonucunu kamuoyu ile paylaşacağız. Ses, desibel nasıl olacak? Teknik ekiplerimiz çalışıyor bize bir öneri getirecekler. Bu öneriyi değerlendireceğiz dedi. Soylu yine açıklama yaptı fakat yine net bir tarih yok. Pandeminin sonu ne zaman tam gelir bilen yok. Bir şeyler zamanında netleştirilse zaten bu ülkede belki de bu kadar çok sıkıntıya girilmeyecek. Halk bu kadar çok etkilenmeyecek. Atılan adımlar sonucu düşünülerek ve iyi planlanarak yapılmalı ki sonrasında halk ve iktidar arasında sıkıntıya düşülmemeli. Hem işletmeler açısından, hem de halk açısından müzik yasağı konusuna bir an önce değinilmeli. Müzik yasağı için net bir tarih belirlenmelidir” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)