Son Dakika Haberler

Öğrenciler Misafirhanelerde Konaklayabilecek

Öğrenciler Misafirhanelerde Konaklayabilecek
Okunma : 281 views Yorum Yap

Çanakkale’deki öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü temsilcilerinin katılımıyla Çanakkale Valisi İlhami Aktaş başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.

Çanakkale Valiliği koordinasyonunda ve devletimizin tüm imkanlarıyla geçici barınma sorunu yaşayabilecek öğrencilerimize yardımcı olunacağını ve hiçbir öğrencimizin yalnız bırakılmayacağını ifade eden Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, “Kredi Yurtlar Kurumuna müracaat eden öğrencilerimizin yerleştirme işlemleri halen devam etmektedir. Kredi Yurtlar Kurumuna müracaat edip yedekte bekleyen öğrencilerimiz kamu kurumlarına ait misafirhanelerde konaklayabileceklerdir” dedi.

Eğitim görmek için ilimize gelen öğrencilerimizin emanet olduğunu belirten Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, “Öğrencilerimizin barınmalarından, huzur ve güven içinde eğitim görmelerine kadar tüm konular ile ilgili başta Valiliğimiz olmak üzere Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve tüm ilgili kamu kurumlarımız ile öğrencilerimize en iyi imkanları sağlayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)