Son Dakika Haberler

Ömür İşsever Güven Tazeledi

Ömür İşsever Güven Tazeledi
Okunma : 206 views Yorum Yap

Gelibolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan genel kurulunda seçimde tek aday olarak giren Ömür İşsever güven tazeledi.

Gelibolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası mevcut başkanı Ömür İşsever bir kez daha seçilerek görevine devam ediyor.

Gelibolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Divan seçiminin ardından yönetim kurulu ibra edildi. 130 üyenin oy kullandığı genel kurul toplantısında mevcut başkan Ömür İşsever yeniden başkan seçildi.

Gelibolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ömür İşsever, seçimden sonra yaptığı açıklamada, “Bugün gerçekleştirmiş olduğumuz genel kurulumuzda güven tazeledik. Genel kurulumuza katılan Belediye Başkanımız Mustafa Özacar’a, siyasi partilerimizin çok değerli başkan ve yöneticilerine, Gelibolu Esnaf Odası Başkanımız Ahmet Nalbant’a, çevre ilçelerimizden gelen oda başkan ve yöneticilerine, seçime katılan üyelerime çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)