Son Dakika Haberler

Orhan Baba’ya İthaf Etti

Orhan Baba’ya İthaf Etti
Okunma : 381 views Yorum Yap

Nesrin Ünal, “Yanar mı Aşkla” isimli şarkısıyla yaza iddialı girecek.

Art arda yayınladığı şarkılarla adından sıkça söz ettiren güzel şarkıcı Nesrin Ünal, sözü ve müziği Özgür Akkuş, Onur Aydın’a düzenlemesi Osman Çetin’e ait “Yanar mı Aşkla” adlı şarkısıyla 2021 yazına iddialı gireceğinin sinyallerini verdi.

Klibinde yönetmen koltuğunda İmre Haydaroğlu otururken, fotoğraflarını için Halil Güzel’in objektifine poz verdi.

Bu projeyi Orhan Gencebay’a ithaf eden Nesrin Ünal, şu sözleri söyledi: “Yılların duayen ismi, müziğin babası Orhan Gencebay’a saygı duruşu niteliğinde olan bu şarkımı ona ve tüm müzik severlere ithaf ediyorum” dedi.

Nesrin Ünal Kimdir?

Güzel şarkıcı Nesrin Ünal, 1983 yılında Avusturya’nın Salzburg kentinde dünyaya geldi. Çok küçük yaşta müzik yeteneğini keşfeden Ünal, 7 yaşında ilk sahne deneyimini yaşadı. 12 Yaşında ise 35 bin çocuğun arasından seçilerek büyük müzik yarışması “Kiddy Contest”de birinci olmuş ve o dönem bir çok müzik yapımcısından teklif almış. Uzun yıllar müzik eğitimine devam eden, yedi dilde şarkı söyleyen bir çok mekanda sahne alan Nesrin Ünal, ilk profesyonel çalışması “Beni Unutma”yı 2020 ylında dinleyicileriyle buluşturdu. Hız kesmeden müzik çalışmalarına devam eden Ünal, yayınladığı sözü ve müziği kendisine ait “Benden Sonra” isimli şarkısıyla kısa sürede müzik listelerine hızlı bir giriş yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)