Güncel Haber: Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** Çanakkale’de Aranan Şahıslara Operasyon Yapıldı *** Şampiyon Karateci Beyza Akkaya Coşkuyla Karşılandı *** ÇOMÜ Teoman Alpay Koro Günleri *** Meral Abla Buna Çok Kızar *** Basın İlişkilerinde İncelik: Değer Verme ve Denge *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

“Oyunlaştırma Dünyasına Giriş” Kitabı Çıktı

Inooster’ın danışmanlığında, Tefrika Yayınları tarafından yayımlanan “Oyunlaştırma Dünyasına Giriş”, oyunlaştırmanın gücünü anlamak ve uygulamak isteyen herkes için rehber niteliği taşıyor. Modern dünyanın dinamiklerini anlamak ve değiştirmek için güçlü bir araç..

“Oyunlaştırma Dünyasına Giriş” Kitabı Çıktı
Yayınlanma: 152 Okuma

Inooster’ın danışmanlığında, Tefrika Yayınları tarafından yayımlanan “Oyunlaştırma Dünyasına Giriş”, oyunlaştırmanın gücünü anlamak ve uygulamak isteyen herkes için rehber niteliği taşıyor.

Modern dünyanın dinamiklerini anlamak ve değiştirmek için güçlü bir araç sunan “Oyunlaştırma Dünyasına Giriş”, oyunlaştırma dünyasına adım atanlardan, bu konuda daha derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyenlere kadar geniş bir okuyucu kitlesine hitap ediyor. Oyunlaştırma dünyasının ve Inooster’ın usta tasarımcısı Ali Cevat Ünsal tarafından kaleme alınan bu benzersiz rehber, oyunlaştırmanın kapılarını aralayarak sizleri yaratıcılık dolu bir yolculuğa davet ediyor. Kitap, oyunlaştırmanın temel prensiplerini anlamak isteyenler için mükemmel bir kaynak niteliği taşıyor. Sektördeki en yeni gelişmeleri ve pratik stratejileri ele alarak, okuyuculara oyunlaştırmanın etkileyici dünyasına dair kapsamlı bir bakış sunuyor. Yalın bir dille yazılmış olan bu rehber kitap, konuyu anlaşılır ve keyifli bir şekilde açıklıyor.

İş Dünyası Kahramanlarının Yolculuğunu Keşfetmeye Hazır Mısınız?

İş dünyasından eğitim alanına, sağlık sektöründen sosyal medyaya kadar geniş bir yelpazede uygulama alanı bulan oyunlaştırma tabanlı çözümleri daha iyi anlamamızı sağlayan “Oyunlaştırma Dünyasına Giriş” kitabı, okuyucusunu sıradanlıktan çıkarıp benzersiz bir deneyime taşıyor.

Kitap aynı zamanda; şirket için motivasyon, verimlik ve bağlılığı artırarak, şirketlerin belirledikleri hedeflere ulaşmalarını sağlayacak, oyunlaştırma tabanlı performans, sadakat yönetimi ve eğitim çözümleri sunan Inooster’ın danışmanlığında yayınlanan ilk yayım olma özelliğine sahip. “Oyunlaştırma Dünyasına Giriş” bu deneyimi, iş dünyasının yenilikçi liderleri, eğitimciler ve öğrenciler, topluluk yöneticileri, sosyal medya ve dijital platformlarda etkileşimi artırmak isteyenler için oyunlaştırmanın nasıl bir stratejik araç olduğunu ve nasıl başarılı bir şekilde uygulanabileceğini detaylı bir şekilde anlatıyor.

Kitabın İçeriği Neler Sunuyor?

· Oyunlaştırmanın Temel Prensipleri: Anahtar kavramlarla tanışın ve başarılı oyunlaştırma stratejilerini öğrenin.

· Gerçek Hayat Uygulamaları: Gerçek dünya örnekleri ile oyunlaştırmanın etkisini anlayın.

· Sektörel Perspektif: İş dünyası, eğitim, sağlık ve daha fazlasında oyunlaştırmanın getirdiği fırsatları keşfedin.

· İleri Düzey Stratejiler: Oyunlaştırmayı daha da ileri taşıyarak etkileyici sonuçlar elde etmek için ipuçları.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.