Son Dakika: Tarihi Alan Başkanlığına Tarihi Fotoğraf Albümü *** Daha Güçlü Bir Hastane Kampanyası Başladı *** Meclis Toplantısında Borçlanma Yetkisi Verilmedi *** Yaz Spor Okullarında Etkinlikler Başladı *** Güneşhan; “Bu Bir Meslek Kanunu Değil” *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Özgür Ceylan Yeni Yıl Mesajı

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında “Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl olsun” dedi. Özgür Ceylan’ın mesajı şöyle: 2022’yi bütün olumsuzluklarıyla geride bırakıp, yeni bir yıla..

Özgür Ceylan Yeni Yıl Mesajı
Yayınlanma: 357 Okuma

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında “Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl olsun” dedi.

Özgür Ceylan’ın mesajı şöyle: 2022’yi bütün olumsuzluklarıyla geride bırakıp, yeni bir yıla giriyoruz.

2023 yılından milletimizin beklentisi, ekonomik darboğazdan çıkılması, şehit haberleri ile yüreğimizin dağlandığı acıların bir daha yaşanmamasıdır.

Yeni yılda; terörün son bulduğu, kadın ve çocuklarımıza yönelik istismarların yaşanmadığı, emeğiyle geçinen işçilerin iş cinayetlerine kurban gitmediği, emeğin en yüce değer sayıldığı, sosyal adalet ve barışın sağlandığı, basın özgürlüğü, insan hak ve özgürlüklerinin güvence altına alındığı, Cumhuriyetin temel değerlerinin saldırıya uğramadığı, hukukun üstünlüğünün egemen olduğu bir Türkiye düşlüyoruz. 2023 yılında, milletimizin de sağduyusu sayesinde, geleceğe güvenle bakan iyi eğitimli gençlerin yurt dışına kaçmadığı yaşanabilir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimin aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.