Son Dakika Haberler

Polis Haftası Kutlu Olsun

Polis Haftası Kutlu Olsun
Okunma : 927 views Yorum Yap

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176.yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldızlar mesajında; “Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlama görevini özveriyle yerine getiren Emniyet Teşkilatımızın 176’ncı kuruluş yıldönümünü canı yürekten kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Yıldızlar mesajında şunları söyledi:

“Her alanda günün gerektirdiği yeniliklere adapte olarak kendini geliştiren ve son teknolojiyi kullanan kahraman Polis Teşkilatı, suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla, tüm Dünya’da örnek gösterilen başarılara imza atmaktadır. Emniyet Teşkilatımız kamu düzeninin temini, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması, insan haklarının korunması, hukukun uygulanması görevlerini, büyük bir fedakarlıkla ve azimle yerine getirmektedir. Polisimizin bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de her türlü zorluğun üstesinden geleceğine, ülkemizin ve vatandaşlarımızın huzuru ve esenliği için var gücüyle çalışacağına olan inancımı da özellikle belirtmek istiyorum. Kuruluşundan bugüne halkımızın huzur ve güvenliği için önemli görev üstlenen ve görevi başında şehitlik mertebesine ulaşan Aziz Şehitlerimizi Rahmet ve Şükranla anıyor, Gazilerimize de sağlık içerisinde hayırlı uzun ömürler diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)