Güncel Haber: Troas Kültür Rotası Doğa Yürüyüşü Yapıldı *** Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Piknik Buluşması *** Çanakkale’de Aranan Şahıslara Operasyon Yapıldı *** Şampiyon Karateci Beyza Akkaya Coşkuyla Karşılandı *** ÇOMÜ Teoman Alpay Koro Günleri *** Meral Abla Buna Çok Kızar *** Basın İlişkilerinde İncelik: Değer Verme ve Denge *** "Whatsapp Haber İletim Hattı: 05437951277

Ptt Kargo Laçka Olmuş

İstanbul Avrupa yakasından gönderilen bir kargo Gelibolu’daki alıcısına kaç günde teslim edilir? Normal şartlarda ve normal bir kargo ile kargoya verilişinin ertesi günü veya en geç bir sonraki günü yani..

Ptt Kargo Laçka Olmuş
Yayınlanma: 661 Okuma

İstanbul Avrupa yakasından gönderilen bir kargo Gelibolu’daki alıcısına kaç günde teslim edilir?

Normal şartlarda ve normal bir kargo ile kargoya verilişinin ertesi günü veya en geç bir sonraki günü yani iki gün sonra alıcısına teslim edilir. Kar yok, yağmur yok, olumsuz bir gelişme yok ama 13 Şubat 2020 günü Ptt Kargo’ya teslim edilen bir kargo 23 Şubat 2020 gününe kadar teslim edilmiyor.

13 Şubat 2020 günü teslim alınan kargo 15 Şubat 2020 günü Ptt Gelibolu Şubesine gelmesine rağmen nedense bir türlü teslim edilmiyor ve Ptt Kargonun telefon numarasına da ulaşmak mümkün değil, sabahtan akşama kadar telefon çalıyor sonra faks’a düşüyor ama bir Allah’ın kulu telefonu açmıyor daha doğrusu kendileri birilerini aradıklarında telefonu kullanıyorlar ama vatandaş aradığında telefonu açmıyorlar.

Ptt Genel Müdürlüğünü aradığımda ise kargomuzun köy dağıtımına tabi olduğu ve köy dağıtımlarının haftada bir kez yapıldığı belirtilerek kargomun teslim edilmediği belirtiliyor, Gelibolu’nun köy olmadığını söylediğimde ise köy olmayabilir, hatta büyükşehir bile olabilir ama öyle işaretlenmiş ise dağıtım haftada bir kez yapılır diye saçma sapan bir şeyler söyleniyor.

Daha önce Ptt Şubesinde şahit olduğumuz ve internet ortamındaki şikayetlerden de anlaşılacağı gibi Ptt Kargo Şubesine gitseniz bile kargonuzu alamayabiliyorsunuz, kargolar tasnif edilmeden, düzenlenmeden teslim edemeyiz cevabı ile karşılaşabiliyorsunuz, hatta adrese teslim olmasına rağmen aracımız yok, bir araç bulun kargonuzu kendiniz gelip alında diyebiliyorlar maalasef.

İstanbul’dan 13 Şubat 2020’de yola çıkarak 15 Şubat 2020 tarihinde Gelibolu’ya gelen kargo 23 Şubat 2020 tarihine kadar nasıl olur da alıcısına teslim edilmez hakikaten anlaşılır gibi değil. Oysa Aras Kargo’ya 17 Şubat 2020 tarihinde teslim edilen bir kargo ertesi gün yani 18 Şubat 2020 tarihinde alıcısına teslim edilebiliyorsa Ptt Kargodaki bu laçkalığa bir son verilmeli.

Bir işi ya düzgün yapacaksın yada hiç yapmayacaksın.

(Eski Site Okunma Sayısı – 624)

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.