Son Dakika Haberler

“Rafadan Tayfa” İlgiyle İzleniyor

“Rafadan Tayfa” İlgiyle İzleniyor
Okunma : 57 views Yorum Yap

Gelibolu Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yarıyıl tatiline giren öğrencilere tatil hediyesi olarak ücretsiz gösterime sunduğu “Rafadan Tayfa” isimli film ilgiyle izleniyor.

İki hafta boyunca geçerli olacak, hafta içi her gün 15.30’da yapılan gösterimle Atatürk Kültür Merkezi’nde öğrencilerle buluşturulan film, ilk altı günde yüzde yüz doluluk oranında yaklaşık bin öğrenci tarafından beğeni ile izlendi.

Gelibolu merkezinin yanı sıra belde ve köylerden, Lapseki, Çardak ve Eceabat’tan velileri eşliğinde gösterimin yapıldığı Atatürk Kültür Merkezi’ne akın eden öğrenciler, tatil hediyesi olarak sunulan filmi 31 Ocak Cuma günü de dahil olmak üzere izleme şansına sahip olacaklar.

Şu anda ülke genelinde vizyonda olan filmi ücretsiz gösterim ile 2 bin öğrenciye ulaştırma hedefinde olduklarını dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Özacar, “Yarıyıl tatiline giren öğrencilere karne hediyesi olarak gösterime sunduğumuz film gösterimi dolayısıyla öğrencilerimizi Atatürk Kültür Merkezinde misafir etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” ifadelerini kullandı.