Son Dakika: Bayram Geleneği Sağlığınızı Bozmasın *** Gelibolu’da Yaz Spor Okulları Başlıyor *** “Dünya Okyanuslar Günü” Çalıştayı Yapıldı *** Makam Aracı İçin İhale Yapılacak *** Çanakkale Cephesi Kartpostal Sergisi Açıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Sağlığın Geleceği: 2030 İçin Öngörüler

TÜSİAD’ın “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler” webinar dizisinin ikincisinde “Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği” ele alınacak. TÜSİAD’ın “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi” devam ediyor. 30..

Sağlığın Geleceği: 2030 İçin Öngörüler
Yayınlanma: 348 Okuma

TÜSİAD’ın “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler” webinar dizisinin ikincisinde “Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği” ele alınacak.

TÜSİAD’ın “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi” devam ediyor.

30 Haziran Perşembe Günü Saat 18.00’de çevrimiçi olarak gerçekleşecek ikinci toplantıda, “Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği” başlığı ele alınacak.

Sağlık sektöründe sistematik değişimlere yol açması öngörülen inovatif eğilimlerin tartışılacağı toplantının konuk konuşmacısı biyoteknoloji alanında dünyanın önde gelen mucitleri arasında gösterilen Stanford Üniversitesi, Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gözde Durmuş olacak. Durmuş, kendi alanındaki gelişmeleri ve çalışmalarını sağlığın geleceği perspektifiyle aktaracak.

Etkinliğin moderasyonunu TÜSİAD Sağlıkta İnovasyon Alt Çalışma Grubu Başkanı Ufuk Eren yapacak.

TÜSİAD “Sağlığın Geleceği: 2030 için Öngörüler Webinar Dizisi”- II
“Küresel Sağlık Sorunlarının Çözümünde Tıp ve Biyoteknolojinin Geleceği”
Tarih: 30 Haziran 2022
Saat: 18.00 – 19.00

Etkinliği İzlemek İçin Linkten Kayıt Yaptırabilirsiniz
Katılım linki etkinlik günü e-posta adresinize gönderilecektir.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.