Son Dakika Haberler

Şehir Madandaları Maalesef Durmuyor

Şehir Madandaları Maalesef Durmuyor
Okunma : 182 views Yorum Yap

Gelibolu Belediyesi tarafından yapılan çocuk parkları ve dinlenme alanlarına yine zarar verildi.

Gelibolu Belediyesi tarafından yeni yapılan çocuk parkları ve dinlenme alanları, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından memnuniyetle karşılanırken, Gazeteci Süleyman Tokgöz adına Hocahamza Mahallesinde yapılan çocuk parkı ve dinlenme alanı ile Camii Kebir Mahallesi Gazi Süleyman Paşa Caddesi’nde yeni revize edilen çocuk parkı ve dinlenme alanının çöp kovalarına henüz kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından zarar verildi.

Herkesin vergilerinden elde edilen gelirlerle yapılan hizmetlere karşı yapılan bu haince saldırıların sorumlularının emniyet güçleri tarafından yakalanıp adalet önüne çıkarılması ve verdikleri zararın tazmin edilmesi gerekmekte.

Konuyla ilgili olarak Gelibolu Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Şehir magandaları yine iş başında! Özenle oluşturduğumuz dinlence alanlarına zarar verildi! Yeni yaptığımız parklar yetişkinlerimiz için dinlence, çocuklarımız için neşe kaynağı olurken, Gazeteci Süleyman Tokgöz Parkı’nda çocuk oyun ve oturma grubuna, Gazi Süleyman Paşa Caddesi’nde yeni revize ettiğimiz parkın çöp kovalarına kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce zarar verildi” denildi.