Son Dakika: Bülent Turan; “Ekmekle Oynayanın Derdi Bitmez” *** Bayram Geleneği Sağlığınızı Bozmasın *** Gelibolu’da Yaz Spor Okulları Başlıyor *** “Dünya Okyanuslar Günü” Çalıştayı Yapıldı *** Makam Aracı İçin İhale Yapılacak *** Çanakkale Cephesi Kartpostal Sergisi Açıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları Başlıyor

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği tarafından “SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları” başlıyor. SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği’nden yapılan açıklama şöyle: Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda sizlerin katılımıyla SES Kadın Mentorluk..

SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları Başlıyor
Yayınlanma: 369 Okuma

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği tarafından “SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları” başlıyor.

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği’nden yapılan açıklama şöyle:

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıllarda sizlerin katılımıyla SES Kadın Mentorluk Yürüyüşleri gerçekleştirdik. Şimdi biraz daha farklı bir program hazırladık.

SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları iş dünyasının farklı kademelerinde olan kadınların birbirleri ile deneyim paylaşmalarını ve dayanışmanın gücünü hissederek kendilerini daha güvenli hissetmelerini hedefliyor. Bu buluşmalar ile farklı sektörlerden, farklı deneyim kademelerindeki iş kadınları bir araya gelecek, bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları’nda kariyer yolculuğu, iş-özel hayat dengesi, kişisel gelişim gibi farklı alanlarda tecrübelerini paylaşmak veya bu alanlarda tecrübesi olan başka kadınlardan öğrenmek, ilham almak isteyenleri programımıza davet ediyoruz.

Buluşmalar 17 Aralık 2022 Cumartesi günü Derneğimizin sosyal merkezinde katılımcıların kendi eşleriyle tanıştıkları bir toplantıyla başlayacaktır. Bu buluşmayı izleyen 2 aylık süre içinde eşler birbirleriyle 4 kez görüşecekler. Buluşma tarih ve mekanlarını kendileri belirleyecekler. Sekiz hafta sonunda tüm katılımcılarla dernek sosyal merkezinde bir araya gelerek bu buluşmalarda yaşadığımız heyecanı, aldığımız/verdiğimiz ilhamı birbirimizle paylaşacağız.

Bu buluşmaya mentor veya menti olarak katılmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Başvurulardan sonra, mentor ve mentileri ilgilendikleri konular üzerinden eşleştireceğiz.

Katılmak isteyenler www.sesdernegi.org adresindeki başvuru formunu doldurarak 30 Kasım 2022 tarihine kadar başvuru yapabilirler. Eşitlik ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir geleceği birlikte inşa etmek dileğiyle!

İş dünyasındaki kadınlar olarak gelin birlikte konuşalım, paylaşalım, birbirimize destek olalım.

Haber: Osman Okan

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.