Son Dakika: Gestaş Boğaz Geçiş Ücretleri Zamlandı *** ÇOMÜ 27. Spor Şenlikleri Yapıldı *** “Mobil Göç Noktası” Uygulaması Başladı *** Esnafların Banka Hesapları Denetlenecek *** Gelibolu Duyu Bütünleme Atölyesi Açıldı *** Köprüye Zam Otoyola Zam *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

SES Kadın Mentorluk Başvuruları Başladı

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği tarafından iş dünyasındaki kadınların birbirlerine destek olmaları ve birbirlerinden ilham almaları için hayata geçirilen İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları Programı’na başvurular başladı. Farklı sektörlerden farklı..

SES Kadın Mentorluk Başvuruları Başladı
Yayınlanma: 297 Okuma

SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği tarafından iş dünyasındaki kadınların birbirlerine destek olmaları ve birbirlerinden ilham almaları için hayata geçirilen İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları Programı’na başvurular başladı.

Farklı sektörlerden farklı deneyim kademelerindeki kadınların kariyer yolculuğu, iş-özel hayat dengesi, kişisel gelişim gibi farklı alanlarda birbirleriyle deneyim paylaşmalarını sağlayacak projenin ilk buluşması 7 Ocak’ta gerçekleşecek. Kadınların mentor veya menti olarak dahil olabilecekleri program, iş dünyasında toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak için güçlerini birleştirmek isteyen kadınların başvurularını bekliyor.

İş dünyasındaki kadınların dayanışmanın gücüyle kendilerini daha güvenli hissetmelerinin hedeflendiği bu proje, farklı alanlarda deneyimlerini paylaşmak veya tecrübesi olan başka kadınlardan öğrenmek ve ilham almak isteyen tüm kadınları, eşitlik ve dayanışmanın hüküm sürdüğü bir geleceği birlikte inşa etmeye çağırıyor.

Farklı sektörlerden farklı deneyim kademelerindeki kadınların kariyer yolculuğu, iş-özel hayat dengesi, kişisel gelişim gibi farklı alanlarda birbirleriyle deneyim paylaşmalarına imkan veren projenin ilk buluşması 7 Ocak 2023 Cumartesi günü saat 11.00’de Ses Derneği’nin sosyal merkezinde gerçekleşecek. İlgilendikleri ortak konular üzerinden eşleşen mentor ve mentiler, iki aylık süre içinde kendileri belirledikleri tarih ve mekanlarda düzenli buluşmalara devam edebilecek.

Kadınlar Cam Tavanları Birlikte Kıracak

Kadınların iş gücüne katılımı ve yönetici pozisyonlarında eşit temsili önündeki sistemsel engelleri yıkmak için birlikte mücadele edebilecekleri ve birbirlerine destek olabilecekleri bir alan oluşturmayı hedefleyen SES İş Dünyasında Kadın Mentorluk Buluşmaları Projesi’ne mentor veya menti olarak dahil olmak mümkün.

Sekiz hafta sonunda, derneğin sosyal merkezinde gerçekleşecek büyük buluşmayla sonlanacak projeye, mentor veya menti olarak katılmak isteyenler www.sesdernegi.org adresindeki başvuru formu doldurabilecek.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.