Sokak Lambaları Gündüz Neden Yanıyor?

Gelibolu’da sokak lambaları gündüz neden yanar? Vatandaşların ödemekte zorlandığı ve kayıp-kaçak bedellerininde üstlerine yüklendiği bir ortamda sokak lambalarının gün ortasında neden yandığını birilerinin açıklaması gerekir. Gelibolu merkez Eğritaş Mevkiinde gün..

Sokak Lambaları Gündüz Neden Yanıyor?
Son Güncelleme:827 Okuma Whatsapp

Gelibolu’da sokak lambaları gündüz neden yanar?

Vatandaşların ödemekte zorlandığı ve kayıp-kaçak bedellerininde üstlerine yüklendiği bir ortamda sokak lambalarının gün ortasında neden yandığını birilerinin açıklaması gerekir.

Gelibolu merkez Eğritaş Mevkiinde gün ortasında saat 12.30’da ışıl ışıl yanan bu sokak lambalarının tükettiği elektriği kim ödeyecek? Tabii ki vatandaş ödeyecek ama kullanmadığı halde ödeyecek.

Bir yandan enerji üretiminde yetersiz kalırken bir yandan da böylesine enerji israfı yapmak ve sonra bu gereksiz yanan elektriğin bedelini kayıp-kaçak bedeli olarak vatandaşa yüklemek ne kadar doğru?

Arıza yok, bakım yok, her hangi bir deneme yada çalışma yok ama gün ortasında güneşin ortalığı kavurduğu bir zamanda sokak lambaları açık ve enerji tüketiyor. Bunları denetleyen, bunları kontrol eden, bunlarla ilgilenen biri yada birileri yok mu?

Tüketilen elektriği günü gününe ödeyen vatandaş boş yere yanan sokak lambalarının tükettiği elektriği neden ödeyecek?

Sorular sorular yine sorular ama alınamayan ve hiç bir zaman da alınamayacak cevaplar.

Gün ortasında bu sokak lambalarının yanmasından sorumlu olanlar görevlerini yerine getirsinler, boş yere tüketilen bu enerjinin bedelini vatandaşa yük etmesinler.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.