Son Dakika Haberler

Spor Kitap Kahve Etkinliği Yapıldı

Spor Kitap Kahve Etkinliği Yapıldı
Okunma : 386 views Yorum Yap

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri destek Programı 2020-1 kapsamında Gelibolu Umut İlmi Araştırmalar Derneği tarafından yürütülen “Gelibolu Gençlik Merkezi Spor Kitap Kahve Projesi” faaliyetleri kapsamında gençlere yönelik satranç, sessiz sinema ve kelime bulma oyunları Kitap Kahve mekanında gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri kapsamında Proje Koordinatörü Gülden Okçu Engin, Proje Yürütücüsü Dernek Başkanı Erol Sert, Proje Sportif Koordinatörü Ayşe Tekiroğlu, Satranç Eğitmeni/Öğretmen Fadime Ergün tarafından gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri kapsamında Kitap Kahve mekanında 13 Ekim 2021 Perşembe günü gerçekleştirilen etkinlikle gençlere satranç eğitimi verilirken, sessiz sinema ve kelime bulma oyunlarının yer aldığı bir proje hayata geçirildi.

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması ve spor yönelmesi, sosyalleşmesi, kitap okuma alışkanlığının artması gibi bir çok faydası olan bu etkinlik Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)