Son Dakika: Bülent Turan; “Ekmekle Oynayanın Derdi Bitmez” *** Bayram Geleneği Sağlığınızı Bozmasın *** Gelibolu’da Yaz Spor Okulları Başlıyor *** “Dünya Okyanuslar Günü” Çalıştayı Yapıldı *** Makam Aracı İçin İhale Yapılacak *** Çanakkale Cephesi Kartpostal Sergisi Açıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

STS Okul Gemisi Yelkenlerini Kades İçin Açtı

Akdeniz’in en büyük deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup’ta İçişleri Bakanlığı’nın geliştirdiği, kadınların acil durumlarda ilgili birimlere hızlı ulaşabilmesini sağlayan Kades uygulamasına yönelik özel bir farkındalık etkinliği gerçekleştirildi. Cumhuriyet..

STS Okul Gemisi Yelkenlerini Kades İçin Açtı
Yayınlanma: 366 Okuma

Akdeniz’in en büyük deniz festivali American Hospital The Bodrum Cup’ta İçişleri Bakanlığı’nın geliştirdiği, kadınların acil durumlarda ilgili birimlere hızlı ulaşabilmesini sağlayan Kades uygulamasına yönelik özel bir farkındalık etkinliği gerçekleştirildi. Cumhuriyet tarihinin ilk ve tek okul gemisinin Kades uygulamasının logosu ile boyanan yelkenleri Bodrum Limanı’nda rüzgarla doldu. Kades’e yönelik bilinirliğin ve farkındalığın artması için gerçekleştirilen özel etkinliğe Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras ve The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal katıldı.

1989 yılından beri aralıksız olarak düzenlenen ve her yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla yelken tutkunlarını Bodrum’da bir araya getiren The Bodrum Cup, sosyal sorumluluk projeleriyle zenginleştiriliyor. Her sene belirli bir tema çerçevesinde düzenlenen organizasyon, 34’üncü yılında toplumda güvenliğe yönelik önemli bir farkındalık çalışmasına imza attı. İçişleri Bakanlığı’nın geliştirdiği, kadınların acil durumlarda ilgili birimlere öncelikli olarak ulaşılabilmesini sağlayan Kades uygulamasının bilinirliğinin artırılmasına yönelik olarak gerçekleştirilen etkinlikte, Cumhuriyet tarihinin ilk ve tek okul gemisi STS Bodrum’un yelkenlerinde Kades uygulamasının logosu dev baskı olarak yer aldı.

Emniyet Müdürlüğü ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iş birliği ile 22 Ekim’de Bodrum Limanı’nda gerçekleştirilen etkinlik kapsamında STS Bodrum teknesinin yelkenleri açıldı ve rüzgarla dolan yelkenlerde Kades uygulamasının logosu görüldü. Etkinliğe The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras, The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar ve Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu katıldı.

Yarış Merkezinde de Farkındalık Çalışmaları Gerçekleştirildi

Bu sene ilk defa Bodrum Belediye Meydanı’nda kurulan The Bodrum Cup Yarış Merkezi ve Sanat Alanı’nda da Kades uygulamasına yönelik olarak farkındalık çalışmaları gerçekleştirildi. 16 – 22 Ekim tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilere açan Yarış Merkezi’nde kurulan bilgilendirme masasında ziyaretçilere Kades hakkında bilgi paylaşımları gerçekleştirilirken, etkinlik alanında kurulan ekranlarda da Kades uygulamasının tanıtım filmleri gösterildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.