Son Dakika: Çocuklardan Kaymakam Abacı’ya Ziyaret *** Kerem Aktürkoğlu’nu Yedirmeyiz *** Başkan Soyuak Koltuğunu Çocuklara Bıraktı *** CHP’li Güneşhan; “23 Nisan Bağımsızlığın Sembolüdür” *** Kasten Adam Öldürme Suçundan 9 Gözaltı *** Bir Denizkestanesinin Anıları *** Gelibolu’da 23 Nisan Çocuk Şenliği Yapıldı*** Başkan Soyuak “Gelibolu Cumhuriyete Yakışır Bir Kent Olacak” *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

Taider’den Atatürk’e Ziyaret

Türkiye’deki aile işletmelerinin nesiller boyu gelişmesine, ülke ekonomisinin sağlıklı ve güçlü büyümesine destek olmak amacıyla aile şirketi üyeleri tarafından kurulan TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, kuruluşunun 9.Yılında 2021-23 dönem Yönetim Kurulu..

Taider’den Atatürk’e Ziyaret
Yayınlanma: 504 Okuma

Türkiye’deki aile işletmelerinin nesiller boyu gelişmesine, ülke ekonomisinin sağlıklı ve güçlü büyümesine destek olmak amacıyla aile şirketi üyeleri tarafından kurulan TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, kuruluşunun 9.Yılında 2021-23 dönem Yönetim Kurulu Üyeleri’nden oluşan geniş katılımlı bir delegasyonla Anıtkabir’i ziyaret ederek, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Urhan başkanlığındaki heyette Feyyaz Ünal, Temel Aycan Şen, Gülçağ Gencer, Şerife İnci Eren, Meral Ekmekçioğlu, Aysu Dalan Benlioğlu, Murat Kolbaşı, Serra Koyuncu, Fatma Olten, Mehmet Nuri Kanat, Meral Toraman, Tunç Atıl, Mehmet Özcan, Günseli Ünlütürk, Yavuz Kazangil, Gülesin Atalay, Mustafa Güres, Kevser Kanat, Berkan Baykam, Çağla Baykam, Gülseren Özcan, Özgür Nalçakar, Ebru Yakupoğlu, Tuğçe Dümen ve Emre Sefer yer aldı.

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Urhan, Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdığı yazıda şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyetimizin Kurucusu Aziz Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk,

Yurdumuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 99.Yılında bugün, TAİDER Aile İşletmeleri Derneği yönetim kurulu üyeleri olarak manevi huzurunuzda bulunmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

Fikri hür vicdanı hür nesiller olarak akıl ve bilimle açtığın yolda ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınması için özveri ve sebatla çalışan Türk sanayici ve iş insanlarının sana minnet duygularını getirdik.

Bizler “Siyasî, askerî zaferler ne kadar büyük olursa olsun, ekonomik zaferlerle taçlandırılmazlarsa kazanılacak başarılar yaşayamaz ve sürekli olamaz” sözünü düsturumuz kabul ettik. Senin açtığın bağımsızlık bayrağımız altında gelecek nesillerimize sürdürülebilir ve güçlü bir ekonomi devretmek üzere azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

Bizlere böylesine güzel bir vatan bırakan zatıalinizi ve kurtuluş mücadelesi boyunca canlarını feda eden tüm şehitlerimizi manevi huzurunuzda bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.

Ruhun şad olsun, huzur içinde yat Aziz Atam.

Sonsuz saygılarımızla.”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.