Son Dakika: Bülent Turan; “Ekmekle Oynayanın Derdi Bitmez” *** Bayram Geleneği Sağlığınızı Bozmasın *** Gelibolu’da Yaz Spor Okulları Başlıyor *** “Dünya Okyanuslar Günü” Çalıştayı Yapıldı *** Makam Aracı İçin İhale Yapılacak *** Çanakkale Cephesi Kartpostal Sergisi Açıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

TİP Başkanı Erkan Baş Poddy’de Soruları Cevaplayacak

TİP Başkanı Erkan Baş 6 Mayıs Cumartesi günü Poddy’de halkın sorularına yanıt veriyor. Herkesin özgürce ve her dilde sesini duyurabildiği global bir platform oluşturmak üzere kurulan çok sesli podcast uygulaması..

TİP Başkanı Erkan Baş Poddy’de Soruları Cevaplayacak
Yayınlanma: 402 Okuma

TİP Başkanı Erkan Baş 6 Mayıs Cumartesi günü Poddy’de halkın sorularına yanıt veriyor.

Herkesin özgürce ve her dilde sesini duyurabildiği global bir platform oluşturmak üzere kurulan çok sesli podcast uygulaması Poddy, 6 Mayıs 2023 Cumartesi günü TİP Başkanı Erkan Baş’ı konuk ediyor. Poddy kullanıcıları uygulamada TİPSeninMeclisSenin etiketi ile mikro podcastler kaydederek Erkan Baş’a istediklerini soruyor.

Çok sesliliği odağa alan; siyasi görüş, düşünce ve ideoloji ayırt etmeden herkese sesini duyurma fırsatı vermeyi amaçlayan bir Poddy podcasti olan “Çok Sesli Stüdyo Seçim Özel” bölümünün ilk konuğu Erkan Baş, kullanıcıların seslendirdiği sorulara yanıt veriyor. Bu sayede de kendine Poddy aracılığı ile sesli sosyal medyada da yer buluyor.

Poddy Stüdyo’da yapılacak yayında Erkan Baş’a soru yöneltmek isteyen kullanıcılar iOS ya da Google Play Store’dan Poddy uygulamasını indirip hızlıca sorularını iletebilecekler.

Poddy, podcast alanında daha önce hayata geçirilmemiş yenilikçi özellikleriyle bir ilk. Fikirden geliştirmeye ve kullanıma açıldığı ana kadar üzerinde oldukça hassas bir şekilde çalışılan Poddy podcast alanında geleceği şekillendirecek yeniliklere imza atmaya odaklanıyor. En başından beri “yepyeni çok sesli podcast platformu” olarak tanımlanan Poddy’nin kullanıcı sayısı, yayına alındığı günden artmaya devam ederken; uygulamanın daha zengin özelliklere sahip olması ve ‘herkesin özgürce ve her dilde sesini duyurabildiği global bir platform’ olma hedefine ulaşmak üzere büyüme faaliyetlerini sürdürüyor.

Poddy Sosyal Medya Hesapları:  
https://www.instagram.com/poddyturkiye/  
https://twitter.com/poddyturkiye  
https://www.linkedin.com/company/poddy/  
  
Poddy Hakkında:

Poddy, podcast dinleyicilerine seslerini duyurabilme ve podcast içeriği üretenlerin dinleyicileriyle etkileşime geçebilmesini sağlama fikri ile iki Türk girişimci Cüneyt Göktürk (CEO, Founder) ve Erman Darıcı (CMO, Co-Founder) tarafından Londra merkezli olarak Ağustos 2022’de hayata geçirilmiştir. 40 kişilik bir ekip ile geliştirilen Poddy mobil uygulaması, 24 Şubat 2023 tarihinde AppStore’da genel kullanıma açılmıştır. Kullanıcılarının etkileşim kurabilmelerine olanak tanıyan “yepyeni ve çok sesli podcast platformu” olma özelliği ile podcast alanında dünyada ilk ve tek Super App olan Poddy; kapsayıcılık, erişilebilirlik ve çeşitlilik vizyonuyla fonksiyonel açıdan zenginleştirilmeye devam etmektedir. Detaylar için Poddy.co/indir adresinden uygulamayı indirebilirsiniz. 

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.