Güncel Haberler: Bolayır Sahilinde Çevre Etkinliği Yapılacak *** Türk Okçulardan 4 Altın Madalya Birden *** Hamzakoy’a 200 Araçlık Otopark Yapılıyor *** Deprem Yapı Malzeme Test Laboratuvarı Kuruldu *** Zam Silsilesi Maalesef Devam Edecek *** “Tatavlada Son Dans” Sahnelendi *** Çamlık Piknik Alanı Sezona Hazırlanıyor *** Gelibolu Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Konseri *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Tıp ve Hukuk Açısından Covid-19

Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem ile Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen tarafından hazırlanan “Tıp Hukuku Söyleşileri” programının 44’üncüsü; “Tıp ve Hukuk Açısından Türkiye’de Covid-19 Pandemisi” başlığı..

Tıp ve Hukuk Açısından Covid-19
Son Güncelleme:1.148 Okuma Whatsapp

Sağlık Hukuku Yazarı Av. Arb. Ümit Erdem ile Sağlık Yönetimi Bilim Uzmanı Dr. Feza Şen tarafından hazırlanan “Tıp Hukuku Söyleşileri” programının 44’üncüsü; “Tıp ve Hukuk Açısından Türkiye’de Covid-19 Pandemisi” başlığı ile yayınlanacak.

14 Mayıs 2021, Cuma günü saat 18.00’de başlayacak olan ücretsiz, canlı ve şifresiz yayınlanacak programa; İstanbul Barosu Başkanı Av. Mehmet Durakoğlu ile birlikte İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Pınar Saip konuk olarak katılacak.

Söyleşi’nin yapımcılarından Av. Arb. Ümit Erdem şunları söyledi;

“Kamu kurumu niteliğindeki 2 meslek kuruluşunun İstanbul Başkanları’nı birlikte konuk etmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu ve “Evde Kal” çağrısına uyduğumuz bu (14.05.2021) Cuma gününde, Hukuk ve Tıp bakışı ile Pandemi’yi değerlendirmek için herkesi Söyleşi’mize davet ediyoruz.”

MedikalAkademi web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından eşzamanlı ve canlı yapılacak yayında, izleyici sorularına da yer verilecek.

Tıp Hukuku Söyleşileri-44

14 Mayıs 2021, Cuma, 18:00-19:00

Tıp ve Hukuk Açısından
Türkiye’de Covid-19 Pandemisi

Dr. Feza Şen (Moderatör)

Prof. Dr. Pınar Saip
İstanbul Tabip Odası Başkanı

Av. Mehmet Durakoğlu
İstanbul Barosu Başkanı

Av. Arb. Ümit Erdem

Ücretsiz ve canlı izlemek için linki tıklayın
Tıp ve Hukuk Açısından Türkiye’de Covid-19 Pandemisi

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.