Son Dakika Haberler

Trafik Sirkülasyon ve Kavşak Geometrileri İncelendi

Trafik Sirkülasyon ve Kavşak Geometrileri İncelendi
Okunma : 123 views Yorum Yap

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ettiler.

İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile Gelibolu’nun şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında incelemede bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İSBAK A.Ş. yetkilileri daha sonra Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ile de makamında bir araya geldi. İSBAK A.Ş. yetkilileri ile Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, ziyarette şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında ön çalışma gerçekleştirdi. Başkan Özacar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteğini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.

Gelibolu Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, ” İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile dayanışmamızı sürdürüyoruz! İBB’ye bağlı İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz, Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizle Gelibolu’nun şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında incelemede bulunarak, Başkanımız Özacar ile de makamında bir araya geldi” denildi.