Güncel Haberler: Bolayır Sahilinde Çevre Etkinliği Yapılacak *** Türk Okçulardan 4 Altın Madalya Birden *** Hamzakoy’a 200 Araçlık Otopark Yapılıyor *** Deprem Yapı Malzeme Test Laboratuvarı Kuruldu *** Zam Silsilesi Maalesef Devam Edecek *** “Tatavlada Son Dans” Sahnelendi *** Çamlık Piknik Alanı Sezona Hazırlanıyor *** Gelibolu Musiki Derneği Türk Sanat Müziği Konseri *** "Haber Gönderin Yayınlayalım"

Trafik Sirkülasyon ve Kavşak Geometrileri İncelendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ettiler. İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün..

Trafik Sirkülasyon ve Kavşak Geometrileri İncelendi
Son Güncelleme:360 Okuma Whatsapp

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret ettiler.

İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz, Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile Gelibolu’nun şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında incelemede bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İSBAK A.Ş. yetkilileri daha sonra Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ile de makamında bir araya geldi. İSBAK A.Ş. yetkilileri ile Gelibolu Belediye Başkanı Özacar, ziyarette şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında ön çalışma gerçekleştirdi. Başkan Özacar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteğini esirgemeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti.

Gelibolu Belediyesi tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, ” İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile dayanışmamızı sürdürüyoruz! İBB’ye bağlı İSBAK A.Ş. Satış Mühendisi Sefa Ufuk Bütün ve Ulaşım Plancısı Hüseyin Yılmaz, Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizle Gelibolu’nun şehir içi trafik sirkülasyon ve kavşak geometrileri hakkında incelemede bulunarak, Başkanımız Özacar ile de makamında bir araya geldi” denildi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.