Son Dakika Haberler

Turan Köprüye Sahip Çıktı

Turan Köprüye Sahip Çıktı
Okunma : 151 views Yorum Yap

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale milletvekili Bülent Turan memleketi Çanakkale’de köprüye çıkarma yaptı.

Eski Başbakan ve AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile birlikte memleketi Çanakkale’ye gelen Turan, 1915 Çanakkale Köprüsüne siyaset yatırımı diyen muhalefete memleketi Lapseki’den cevap verdi.

Turan yaptığı açıklamada, “Onurla gururla takip ettiğimiz, dünyanın en uzun asma Köprüsünü yapan ekibiz hamdolsun. Bu köprü bittiğinde bizden sonraki siyasetçiler bir diyecek ondan sonra diğerlerini saymaya başlayacak. Seçim yatırımı dediler 20 sene bitmez dediler, adım adım takip ettik. 18 Mart 2023 de Asya’dan Avrupa’ya bir daha bağlamanın keyfini yaşayacağız.

Ne Gerek Vardı Diyenlere Cevap Turan’dan Geldi

Ne gerek vardı diyorlar? Ne gerek vardı diyenlere buradan sesleniyorum, siz onu kışın gemi kalmadığında ambulansla hastaneye gitmek için bekleyene sorun, balık haline yetişemeyen balıkçıya sorun, şeftalisini kirazını ihracat etmek isteyen ama ulaşımda sıkıntı çeken üreticiye sorun. Bu köprüyü bir araç sayısına bağlamak vizyonsuzluğu hak değil adalet değil, bir çok tarım fabrikası köprü bitecekse Organize Sanayi Bölgesi’nden (OSB) yer alırız diyorlar. Ulaşım garantisi yoksa nasıl gidecek, bu memlekete yapılan hizmete siyasi parti gözetmeksizin sahip çıkmak hepimizin görevi olması lazım” dedi.