Son Dakika Haberler

Turan “Sorsanız Hak, Hukuk, Adalet”

Turan “Sorsanız Hak, Hukuk, Adalet”
Okunma : 121 views Yorum Yap

CHP’li Tarhan’a Cevap Turan dan Geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclis Üyesi, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Çanakkale’nin, Ayvacık ilçesinde açılışa katıldı.

Halk Tv’nin sahibi Cafer Mahiroğlu’na ait kaçak işletmenin açılışına katılan CHP’li Tarhan sosyal medya hesabından açılışa dair paylaşımda bulundu.

Mühür Fekkinden Ceza Davasına Konu

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın da davet edildiği kaçak işletme açılışına CHP tam kadro katıldı.
CHP’nin tam kadro açılışına katıldığı işletme baştan sona mevzuatlara aykırı bir yapı, bu yapıyı kanunsuz faaliyete geçiren CHP’li Tarhan’a, AK Partili Turan sosyal medya hesabı üzerinden açılışı yapılan işletmeye dair sözde çevreciler diyerek cevap verdi.

“Sorsanız Hak, Hukuk, Adalet”

Turan sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda; “Sorsanız hak, hukuk, adalet, bir işiniz de doğru olsun. Halk Tv sahibi Cafer Mahiroğlu Assos’ta işyeri açıyor. Açılışta kimler yok ki? CHP tam kadro! Ama yer kaçak, yıkılacak! Daha ötesi mühürlenmiş ve mühür sökülmüş. Mühür fekkinden ceza davasına konu! Utanmadınız da… Bu cesaret ne?” ifadelerine yer verdi.

Turan Belgeler İle Paylaşımını Destekledi

Twitterdan paylaşımlarına devam eden Turan, “Yer sit alanı kıyı kenar (50 mt) çizgisi ihlal edilmiş Yapı kayıt belgesindeki bina yakılıp kaçak bina yapılmış. İnşaat mühürlenmiş ama mühür kırılmış. Sorsanız hepsi çevreci” dedi.