Türkiye İnsani Yardımlarda Dünyanın Zirvesinde

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı İnsan Hakları Birimi, ’19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yüzlerde tebessüm sofralarda aş olabilmenin önemine dikkat çeken AK Parti İnsan Hakları..

Türkiye İnsani Yardımlarda Dünyanın Zirvesinde
Son Güncelleme:287 Okuma Whatsapp

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı İnsan Hakları Birimi, ’19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Yüzlerde tebessüm sofralarda aş olabilmenin önemine dikkat çeken AK Parti İnsan Hakları Birim Başkanı Gülsüm Üstün, yayınladığı mesajında “Ülkemiz için ayrı bir anlam taşıyan Dünya İnsani Yardım Günü’nde TİKA, AFAD, Kızılay gibi kurumlarımız ve STK’larımızın gayretleriyle dünyanın en cömert ülkesi olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Türkiye İnsani Yardımlarda Dünyanın Zirvesinde

AK Parti İnsan Hakları Birim Başkanı Gülsüm Üstün, “Somali’den Filistin’e, Suriye’den Yemen’e bir çok ülkeye yardım eli uzatan bir Türkiye var. Dünyanın en cömert ülkesi olma gururu ile öncül verilere göre acil ve insani yardım alanındaki lider konumumuzu sürdürüyoruz.

İnsanlığa umut Türkiye olarak, yeryüzündeki tüm sorunların barış ve kardeşlik içinde çözülmesi gayreti ve başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan liderliğinde Türkiye, dünyada adaletin, barışın, hak ve özgürlüklerin savunucusu olmayı sürdürürken mazlum coğrafyaların ve mağdurların yanında yer almaya da devam edecektir” dedi.

Dünyanın Vicdanı, Merhamet Eli Türkiye’dir.

AK Parti İnsan Hakları Birim Başkanı Gülsüm Üstün, “Renk, dil, din ayırmaksızın, Dünya İnsani Yardım Günü’nün insanlığın mutlu yarınları için farkındalık oluşturmasını temenni ediyor, Dünyanın dört bir yanında mazlum gönüllerin yanında olmak için gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm yardım gönüllerinin 19 Ağustos Dünya İnsani Yardım Gününü Kutluyoruz” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.