Son Dakika Haberler

Türkiye’de Her Şey Olursunuz Ama Rezil Olamazsınız!

Türkiye’de Her Şey Olursunuz Ama Rezil Olamazsınız!
Okunma : 106 views Yorum Yap

CHP’li Saygın’dan Erdoğan’a: “Erdoğan ekonomist ise herkes her şey olabilir”.

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Ben ekonomistim, Kılıçdaroğlu vergi memuru” ifadelerine ilişkin açıklama yaptı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yap-işlet-devret uygulamasının ülkeyi zarara uğrattığı ifadelerinin hatırlatılması üzerine AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz bunların hesaplarını çok yaptık. O vergi memuru. Ama ben ekonomistim. Aramızdaki fark bu” dedi. Erdoğan’ın bu sözlerine muhalefet cephesinden sert tepkiler geldi.

“Türkiye’de Her Şey Olursunuz Ama Rezil Olamazsınız”

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın da Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu’na yönelik sarf ettiği sözlere şu ifadelerle karşılık verdi:

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ekonomiyi batıran bir ekonomist ile ilk kez tanıştı. 20 yılda vatandaşı ekmek kuyruklarına, yağ kuyruklarına, akaryakıt kuyruklarına mahkum eden bir şahıs çıkıp kendisinin ekonomist olduğunu söylüyor. Şirazesini kaybeden ve artık ne dediğini bilmeyen, söylediklerinin de hiçbir kıymeti harbiyesi kalmayan Erdoğan’a sözümüz şudur ki, eğer Erdoğan ekonomist olabiliyorsa, herkes her şey olabilir! Yine o malum söz de akıllara geliyor: Türkiye’de her şey olursunuz ama rezil olamazsınız”…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)