Son Dakika: Sağlıkta Şiddetle Sonuna Kadar Mücadele *** CHP'li Güneşhan "İktidar Turizmi Otuz Yıl Geri Götürecektir" *** Turizm Haftası’nda Seramik Standı İlgi Çekiyor *** Kira Anlaşmazlıkları Yüzde 80 Davaya Dönüşüyor *** Lapseki’de İşçiler Göçük Altında Kaldı *** İnternet Gazetecilerinden Erkek’e Ziyaret *** Aranan Kaçak Gelibolu’da Yakalandı *** Çanakkale’de 33 Afgan Kaçak Yakalandı *** Wedding Show 2024 Fuarı Çanakkale’de Yapıldı *** WhatsApp Haber Hattı: 05437951277

TÜSİAD, “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi”

TÜSİAD, 11.Türkiye Enerji Zirvesi’nde “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi”nin sonuçlarını açıklayacak. TÜSİAD, 21-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek 11.Türkiye Enerji Zirvesi’nde, 22 Kasım Pazartesi saat 14.00’de “Tüketici Odağıyla Enerjinin Dönüşümü” başlıklı özel..

TÜSİAD, “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi”
Yayınlanma: 451 Okuma

TÜSİAD, 11.Türkiye Enerji Zirvesi’nde “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi”nin sonuçlarını açıklayacak.

TÜSİAD, 21-23 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek 11.Türkiye Enerji Zirvesi’nde, 22 Kasım Pazartesi saat 14.00’de “Tüketici Odağıyla Enerjinin Dönüşümü” başlıklı özel bir oturum düzenleyecek. Etkinliğin moderasyonunu TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkanı Kıvanç Zaimler üstlenecek. Oturumun konuşmacıları ise TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcıları Mehmet Acarla, Arkın Akbay, Elif Düşmez Tek ve Bilal Tuğrul Kaya olacak.

TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu bünyesinde gerçekleştirilen “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi”nin sonuçlarının sektör paydaşlarının dikkatine sunulacağı “Tüketici Odağıyla Enerji Dönüşümü” oturumunda; enerji piyasaları, yenilenebilir dönüşüm ve enerji teknolojileri konularında hazırlanan çalışmaların politika önerileri de paylaşılacak.

“Büyük Enerji Tüketicisi Anketi” enerji tüketimleri yüksek olan 50’yi aşkın şirketten sağlanan geribildirimlerle hazırlandı. Çalışma “Enerji yatırımları ve verimlilik”, “Piyasa mekanizmaları” ve “Karbonsuzlaşma” başlıklarından oluşuyor. Yeşil ve dijital dönüşümün Türkiye enerji sektörüne etkisinin analizi, enerji tüketicisi tarafındaki risklerin, fırsatların ve farkındalığın tespiti amacıyla hazırlanan “Büyük Enerji Tüketicisi Anketi” ile sürdürülebilir ve etkin piyasa koşullarının sağlanması için, enerji tüketicisinin ve üreticisinin beklentilerinin ortak paydada buluşturulması hedefleniyor.

11.Türkiye Enerji Zirvesi TÜSİAD Özel Oturumu

“Tüketici Odağıyla Enerjinin Dönüşümü”
Tarih: 22 Kasım 2021
Saat: 14.00 – 15.30

Program:

Saat: 14.00 – 15.30
Moderatör: Kıvanç Zaimler
TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkanı

Konuşmacılar:

Mehmet Acarla, TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı
Arkın Akbay, TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı
Elif Düşmez Tek, TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı
Bilal Tuğrul Kaya, TÜSİAD Enerji Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı

Etkinlik, Türkiye Enerji Zirvesi Youtube kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.